28 Φεβρουαρίου 2021 02:31

Οι διαιτητές των αγώνων της Super League

Ο Αλέξανδρος Τσαμούρης θα είναι ο διαιτητής που θα διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΣ Λαμία κόντρα στην Ξάνθη, την προσεχή Δευτέρα (1/10) (19:00), στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ. Βοηθοί του θα είναι ο Δημήτρης Σαμοϊλής του

Ο Αλέξανδρος Τσαμούρης θα είναι ο διαιτητής που θα διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΣ Λαμία κόντρα στην Ξάνθη, την προσεχή Δευτέρα (1/10) (19:00), στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ.

Βοηθοί του θα είναι ο Δημήτρης Σαμοϊλής του συνδέσμου Αθηνών και ο Δημήτρης Φίλος του συνδέσμου Βοιωτία, ενώ 4ος ορίστηκε ο Άγγελος Ευαγγέλου του συνδέσμου Αθηνών.

Στον αγώνα Λεβαδειακός – Ατρόμητος, που θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 18:15, διαιτητής ορίστηκε ο Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας), με βοηθούς τους Χριστακόγλου Γεώργιο (Χαλκιδικής), Νατσιόπουλο Δημήτριο (Μακεδονίας) και βοηθό τον Σέχο Αθανάσιο (Κιλκίς).

Αναλυτικά οι ορισμοί της Αγωνιστικής:

Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου

ΑΕΛ-Παναιτωλικός (18:15, Novasports 1)

Διαιτητής: Κουτσιαύτης Αριστομένης (Άρτας)

Βοηθοί: Κόλλιας Αθανάσιος (Ηπείρου), Κωνσταντίνου Ηλίας (Πρέβεζας)

4ος: Σκουλάς Εμμανουήλ (Θεσσαλίας)

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (19:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)

Βοηθοί: Γκάγκας Δημήτριος (Λάριας), Δημόπουλος Μιχαήλ (Δυτ. Αττικής)

4ος: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)

ΟΦΗ-ΑΕΚ (20:30, Novasports 2)

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Αναστασιάδης (Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Κωσταράς Πολυχρόνης (Αιτ/νίας), Δημητριάδης Λάζαρος (Μακεδονίας)

4ος: Ζαχαριάδης Πραξιτέλης (Μακεδονίας)

Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου

Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος (16:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Φωτιάδης Φώτιος (Καστοριάς)

Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος Ιωάννης (Ημαθίας), Πάγκαλος Νικόλαος (Λασιθίου)

4ος: Μανούχος Ευάγγελος (Αργολίδας)

Λεβαδειακός-Ατρόμητος (18:15, Novasports 2)

Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χριστακόγλου Γεώργιος (Χαλκιδικής), Νατσιόπουλος Δημήτριος (Μακεδονίας)

4ος: Σέχος Αθανάσιος (Κιλκίς)

Άρης-Αστέρας Τρίπολης (19:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Κουμπαράκης Στέφανος (Θράκης)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος Σπυρίδων (Έβρου), Τζιώτζιος Χρήστος (Θράκης)

4ος: Κοτσάνης Κων/νος (Δράμας)

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (20:30, Novasports 1)

Διαιτητής: Σάντρο Σάρερ (Ελβετία)

Βοηθοί: Σλάνταν Γιοσίποβιτς (Ελβετία), Μπεκίμ Ζογκάζ (Ελβετία)

4ος: Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης (Αρκαδίας)

Δευτέρα 1 Οκτωβρίου

Λαμία-Ξάνθη (19:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Τσαμούρης Αλέξανδρος (Πειραιά)

Βοηθοί: Σαμοΐλης Δημήτριος (Αθηνών), Φίλος Δημήτριος (Βοιωτίας)

4ος: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)

Ο Αλέξανδρος Τσαμούρης θα είναι ο διαιτητής που θα διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΣ Λαμία κόντρα στην Ξάνθη, την προσεχή Δευτέρα (1/10) (19:00), στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ.

Βοηθοί του θα είναι ο Δημήτρης Σαμοϊλής του συνδέσμου Αθηνών και ο Δημήτρης Φίλος του συνδέσμου Βοιωτία, ενώ 4ος ορίστηκε ο Άγγελος Ευαγγέλου του συνδέσμου Αθηνών.

Στον αγώνα Λεβαδειακός – Ατρόμητος, που θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 18:15, διαιτητής ορίστηκε ο Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας), με βοηθούς τους Χριστακόγλου Γεώργιο (Χαλκιδικής), Νατσιόπουλο Δημήτριο (Μακεδονίας) και βοηθό τον Σέχο Αθανάσιο (Κιλκίς).

Αναλυτικά οι ορισμοί της Αγωνιστικής:

Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου

ΑΕΛ-Παναιτωλικός (18:15, Novasports 1)

Διαιτητής: Κουτσιαύτης Αριστομένης (Άρτας)

Βοηθοί: Κόλλιας Αθανάσιος (Ηπείρου), Κωνσταντίνου Ηλίας (Πρέβεζας)

4ος: Σκουλάς Εμμανουήλ (Θεσσαλίας)

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (19:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)

Βοηθοί: Γκάγκας Δημήτριος (Λάριας), Δημόπουλος Μιχαήλ (Δυτ. Αττικής)

4ος: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)

ΟΦΗ-ΑΕΚ (20:30, Novasports 2)

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Αναστασιάδης (Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Κωσταράς Πολυχρόνης (Αιτ/νίας), Δημητριάδης Λάζαρος (Μακεδονίας)

4ος: Ζαχαριάδης Πραξιτέλης (Μακεδονίας)

Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου

Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος (16:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Φωτιάδης Φώτιος (Καστοριάς)

Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος Ιωάννης (Ημαθίας), Πάγκαλος Νικόλαος (Λασιθίου)

4ος: Μανούχος Ευάγγελος (Αργολίδας)

Λεβαδειακός-Ατρόμητος (18:15, Novasports 2)

Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χριστακόγλου Γεώργιος (Χαλκιδικής), Νατσιόπουλος Δημήτριος (Μακεδονίας)

4ος: Σέχος Αθανάσιος (Κιλκίς)

Άρης-Αστέρας Τρίπολης (19:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Κουμπαράκης Στέφανος (Θράκης)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος Σπυρίδων (Έβρου), Τζιώτζιος Χρήστος (Θράκης)

4ος: Κοτσάνης Κων/νος (Δράμας)

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (20:30, Novasports 1)

Διαιτητής: Σάντρο Σάρερ (Ελβετία)

Βοηθοί: Σλάνταν Γιοσίποβιτς (Ελβετία), Μπεκίμ Ζογκάζ (Ελβετία)

4ος: Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης (Αρκαδίας)

Δευτέρα 1 Οκτωβρίου

Λαμία-Ξάνθη (19:00, ΕΡΤ)

Διαιτητής: Τσαμούρης Αλέξανδρος (Πειραιά)

Βοηθοί: Σαμοΐλης Δημήτριος (Αθηνών), Φίλος Δημήτριος (Βοιωτίας)

4ος: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *