Ε.Π.Σ. Ευβοίας: Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

0
Με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23 &24 Μαρτίου η επόμενη αγωνιστική για τις τρεις ερασιτεχνικές κατηγορίες της Εύβοιας. Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

 

  • A΄ Κατηγορία (22 Αγωνιστική)

Σάββατο 23/3 16:00

ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΔΙΚΟΣ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  Γηπ. Τριάδας

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ  Γηπ. Ψαχνών

ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ  Γηπ. Αρτάκης

ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ  Γηπ. Ν. Λαμψάκου

Κυριακή 24/3 16:00

ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ  Γηπ. Γυμνού

ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  Γηπ. Αλιβερίου

ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  Γηπ. Σκεπαστής

ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  Γηπ. Αυλωναρίου

 

  • Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η Αγωνιστική)

Σάββατο 23/3 16:00

ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ  Γηπ. Αιδηψού

ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ  Γηπ. «Η. Κουτσουφλάκης» Προκοπίου

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  Γηπ. Βασιλικών

Κυριακή 24/3 16:00

ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ  Γηπ. Ν. Πύργου

ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ  Γηπ. Γουβών

ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  Γηπ. Κηρίνθου

  • Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η Αγωνιστική)

Σάββατο 23/3 16:00

AE ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ»  Γηπ. Τσαλίκη – Παπίλα

ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  Γηπ. Αγ. Νικολάου

Κυριακή 23/3 16:00

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ  Γηπ. Μακρυκάπας

ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ  Γηπ. Δροσιάς

ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ  Γηπ. Πάρκο Λαού

ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ  Γηπ. Φύλλων

*ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  (3-0 Άνευ αγώνος)

** Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η Αγωνιστική)

Σάββατο 23/3 13:00

ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ  Γηπ. Βρύσης

Σάββατο 23/3 16:00

ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ  Γηπ. Νεοχωρίου

Κυριακή 24/3 16:00

ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  Γηπ. Καρύστου

ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  Γηπ. Ζαράκων

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ «ΑΙΓΕΑΣ»  Γηπ. Αγίου Λουκά

*ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ  (3-0 Άνευ αγώνος)

 

  • Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η Αγωνιστική)

Κυριακή 24/3 12:00

AO ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 2003  Γηπ. Βατώντα

Κυριακή 24/3 12:30

ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ  Γηπ. Λίμνης

ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ  Γηπ. Ελληνικών

* ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ  (0-3 Άνευ αγώνος)

* ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (0-3 Άνευ αγώνος)

** Ρεπό: ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ

 

  • Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η Αγωνιστική)

Σάββατο 23/3 16:00

AO ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ  Γηπ. Φύλλων

ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ  Γηπ. Ζαράκων

Σάββατο 23/3 16:15

ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ  Γηπ. Πάρκο Λαού

Κυριακή 24/3 12:30

ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΜΗΣ  Γηπ. Μονοδρίου

ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ  Γηπ. Πάρκο Λαού

Κυριακή 24/3 16:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Γηπ. Κανήθου

 

 

Κοινοποίηση.

Αφήστε μια απάντηση