Η αγωνιστική δράση συνεχίζεται και αυτό το Σαββατοκύριακο με αμείωτο ενδιαφέρον στα γήπεδα της Εύβοιας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές ανά κατηγορία:
Α΄ ΕΠΣΕ
Σάββατο 30/3 16.30
Καλοχώρι/Παντείχι-Παντριαδικός Γήπεδο Καλοχωρίου/Παντείχιου (Βελέντζας – Περιβολάρης – Κούκουρα)
Αστέρας Βατώντα – Ηρακλής Ψαχνών Γήπεδο Βατώντα (Γκάτσος-Τσιφλάκος-Δάλλας)
Μακρυκάπα – Ελλήσποντος Γήπεδο Μακρυκάπας (Δανιηλίδης – Πασχαλίδης – Καρράς)
Κυριακή 31/3 17:00
Λήλας Βασιλικού – Ωρεοί Γήπεδο Βασιλικού (Παπακυριάκος – Πασχαλίδης – Παππάς)
Αιδηψός – Όλυμπος Γυμνού Γήπεδο Αιδηψού (Καλαμάτας – Περιβολάρης – Παπαθανασίου Δ.)
Δροσιά-Ταμυναϊκός Γήπεδο Δροσιάς (Φώτης – Σιμιτζής – Σέρρας)
Καστέλλα – Αρτάκη Γήπεδο Καστέλλας (Σπανός – Σιαπλαούρας – Αντωνίου Χ.)
Αυλωνάρι – Σκεπαστή Γήπεδο Αυλωναρίου (Κασομούλης – Κοντογιαννίδης – Δανιηλίδης)
Β΄ ΕΠΣΕ
1ος Όμιλος (20η Αγωνιστική)
Σάββατο 30/3 16:30
Μαντούδι – Δόξα Προκοπίου Γήπεδο Μαντουδίου (Παπακυριάκος – Κωνστάντιος – Παππάς)
Ατρόμητος Βασιλικών – Ιστιαίας Γήπεδο Βασιλικών (Κασομούλης – Σπανός – Μητρολιός)
ΟΠΑ Αιδηψού – Ευβοϊκός Γουβών Γήπεδο Αιδηψού (Σιαπλαούρας – Λιαγκάκης – Αντωνίου Γ.)
Κυριακή 31/3 17:00
Αρτεμησιακός – Ταξιάρχης Γήπεδο Γουβών (Παπαποστόλου – Νέγρης – Μούτουπας)
Ακράτητος Κεχριών – Άγιος Γήπεδο Κεχριών (Σοφίου – Ιωάννου – Ντουμάνης)
Ερμής Πηλίου – Κήρινθος Γήπεδο Πηλίου (Πόγκας – Κωνστάντιος – Παπαθανασίου Γ.)
2ος Όμιλος (23η Αγωνιστική)
Σάββατο 30/3 16:30
Αλάτσατα – Ερμήλιος Γήπεδο Αλεξάνδρου (Παπαδόπουλος – Καρβελάς – Ζεϊμπέκης)
Απόλλων Παραλίας – Μιαούλης Φύλλων Γήπεδο Παραλίας (Φώτης – Ρουμπής – Ντουμάνης)
Κεραυνός Χαλκίδας – Ολυμπιακός Χαλκίδας Γήπεδο Πάρκο Λαού (Παπαποστόλου – Δούκας – Σέρρας)
Κυριακή 31/3 17:00
Λουκίσια – Αφράτι Γήπεδο Λουκισίων (Θεοδώρου – Αργύρης – Ρουμπής)
Ληλάντιο – Θύελλα Κοντοδεσποτίου Γήπεδο Αγίου Νικολάου (Καρβελάς – Νικολάου Σ. – Γάτος)
Άγιος Αθανάσιος – ΑΕ Χαλκίδας Γήπεδο Πάλιουρα (Ντούρας – Περούλιας – Δούκας)
ΑΕΚ Χαλκίδας – Προποντίδα 0-3 α.α.
3ος Όμιλος (19η Αγωνιστική)
Σάββατο 30/3 16:30
Αιγέας Πετριών – Κονίστρες & Περίχωρα Γήπεδο Κριεζών (Καλαμάτας – Ντούρας – Κοτταρά)
Κυριακή 31/3 11.45
Σκύρος-Μαρμάρι (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης – Δελχάς – Πασχώνης)
17:00
Άγιος Λουκάς – Ζάρακες Γήπεδο Αγίου Λουκά (Μητρολιός – Καρράς – Μαρίνος)
Άρης Αγίου Ιωάννη – Αμαρυνθιακός Γήπεδο Αγίου Ιωάννη (Κούκουρα – Κοτταρά – Ντόβολης Ι.)
Κάρυστος – Δύστος Γήπεδο Καρύστου (Βελέντζας – Ποδαράς – Ντόβολης Β.)
Κόσκινα-Νηλέας Νεοχωρίου 0-3 α.α.
Γ΄ ΕΠΣΕ
1ος Όμιλος (19η Αγωνιστική)
Σάββατο 30/3 16:30
ΠΑΟ Λιχάδας – Κύζικος Αρτάκης Γήπεδο Αγίου Γεωργίου (Μπούρικας – Καραβά – Παυλάτος)
Κυριακή 31/3 12.30
Σταυρός – ΑΕΚ Νέου Πύργου Γήπεδο Μακρυκάπας (Καρβελάς – Γάτος – Σέρρας)
Ακαδημία Αρτάκης – Ολυμπιακός Λίμνης Γήπεδο Βατώντα (Ρουμπής – Θεοδώρου – Αργύρης)
Φοίνικας Ψαχνών – Γιάλτρα 3-0 α.α.
Βυζάντιο Νέου Πύργου – ΠΑΟ Πολιτικών 0-3 α.α.
2ος Όμιλος
Σάββατο 30/3 16:30
Κύμη – Πισσώνας Γήπεδο Κύμης (Κοντογιαννίδης – Νικολάου – Ντόβολης Ι.)
Αυλίδα – ΠΑΟ Κανήθου Γήπεδο Αυλίδας (Αντωνίου Χ. – Μούτουπας – Παπαθανασίου Γ.)
Κυριακή 31/3 12.30
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου – Μονόδρυ Γήπεδο Αυλωναρίου (Καρράς – Μητρολιός – Μαρίνος)
Καμάρες – Ανάποδος Γήπεδο Βαθέος (Δούκας – Ντούρας – Περούλιας)
13:00
Κριεζά – Έραπος Γήπεδο Κριεζών (Ποδαράς – Βελέντζας – Ντόβολης Ε.)
17:00
Αθλόπολις – Στύρα Γήπεδο Πάρκο Λαού (Βλάχος – Μπούρικας – Ζεϊμπέκης)