Εντυπωσιακή η εκδήλωση ανακοίνωσης ψηφοδελτίου του Γιάννη Ταγκαλέγκα (ονόματα – φωτό)

0

Εκτός αιθούσης, δίπλα στα τρεχούμενα νερά της  Έρκυνας επέλεξε να παρουσιάσει τα πρώτα ονόματα του συνδυασμού του «Συμφωνία Προοπτικής» ο υποψήφιος Δήμαρχος Λεβαδέων, Γιάννης Ταγκαλέγκας.

Παλαιά αλλά και νέα στελέχη της ΝΔ έδωσαν το παρών, με υποψηφιότητες όπως αυτή του Αλέκου Μητά  να «κλείνουν» τον κύκλο των φημολογιών για κυοφορία νέου διαπαραταξιακού συνδυασμού διεκδίκησης του Δήμου Λεβαδέων.

Την υποψηφιότητα του πρώην Αντιπεριφερειάρχη Περιβάλλοντος για το Δήμο Λιβαδειάς, Γιάννη Ταγκαλέγκα, χαιρέτησαν ο Εντεταλμένους Περιφερειακός για θέματα Επιχειρηματικότητας και Εξωστρέφειας, Θέμης Χειμάρας, αλλά και ο Βοιωτός εκπρόσωπος του Περιφερειακού Συμβουλίου Έρευνας και Καινοτομίας, Μηχανολόγος Μηχανικός, Αντώνης Παναγώτας.

Ο υποψήφιος Δήμαρχος επανέλαβε τις αρχές και θέσεις του συνδυασμού του «Συμφωνία Προοπτικής» εστιάζοντας στην αναγκαιότητα των διευρυμένων συνεργασιών «Για ένα δήμο που αξίζει να ζεις».

Μεταξύ άλλων έδωσαν το παρών ο πρώην Νομάρχης Βοιωτίας Νίκος Στάμος, ο πρόεδρος του Επιμελητρίου Βοιωτίας Παναγιώτης Αγνιάδης, ο βουλευτής Βοιωτίας Ανδρέας Κουτσούμπας, ο πολιτευτής Γιάννης Καράμπελας και πολλοί περιφερειακοί και δημοτικοί σύμβουλοι.

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

TA ONOMATA TΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ
  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΓΩ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΕΗ
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ
  1. ΓΙΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΤΙΤΛΟ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
  1. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  1. ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ.    Ε.Σ.Ε.Ε. – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ.    ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  1. ΚΑΡΑΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ -ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  1. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΤΕΛΟΙΟΦΟΙΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1. ΚΙΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΙΤΣΑ) του ΛΟΥΚΑ  ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΡΙΑ
  1. ΚΑΡΑΒΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
  1. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ       
  1. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΤΟ  Ν.Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  1. ΛΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΣ
  1. ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΟΤΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΤΟΧΟΣ 2  ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΤΙΤΛΩΝ
  1. ΜΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΞΕΝΟΦΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  1. ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ  ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ  – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
  1. ΜΑΜΟΥΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ – ΜΕΛΟΣ  Ο.Ν.Ν.Ε.Δ.
  1. ΝΤΑΝΤΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΒΑΔΕΩΝ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ & ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ Α.Μ.Ε.Α.  (ΑΝΑΠΤΥΞΗ) – ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Α.Μ.Ε.Α.   Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ  (ΕΣΑΜΕΑ) – ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΔΥΚΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ 
  1. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ  – ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΟ Ε.Ε.Δ.Ε.Γ.Ε. (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ) –  ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ‘’Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ’’
  1. ΠΟΛΥΤΑΡΧΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΗΛΙΑ   ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΒΑΔΕΩΝ
  1. ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ   ΡΕΦΛΕΞΟΛΟΓΟΣ – ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΡΕΦΛΕΞΟΛΟΓΙΑΣ (SPA)  – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΡΥΘΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΡΕΦΛΕΞΟΛΟΓΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
  1. ΣΑΚΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  1. ΣΦΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ  Δ.Ε.Υ.Α.Λ. – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  1. ΣΚΑΛΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ
  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ
  1. ΤΑΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
  1. ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΕΒΑΔΕΩΝ – ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  1. ΤΖΕΡΕΜΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ – ΚΑΤΟΧΟΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  1. ΤΥΜΠΛΑΛΕΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΤΟΥ ΟΤΕ
  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ Π.Ε.  ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  1. ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ Orion Travel – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
  1. ΜΠΑΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ
  1. ΚΟΤΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ.  ΔΑΥΛΕΙΑΣ
  1. ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ
  1. ΜΥΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΙΚΥ)  ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  1. ΣΑΓΙΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ Σ.Ε.Κ.Α. – ΤΑΜΙΑΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΣΤΗΝ ΒΟΙΩΤΙΑ
  1. ΛΥΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  ΓΕΝΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΑΤΡΟΣ
  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  ΜΕΤΑΛΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ               
  1. ΤΖΕΡΕΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ – ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ – ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ – ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ  
  1. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΓΡΟΤΗΣ
  1. ΦΟΡΤΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  1. ΜΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΕΜΠΛΙΤΣΗ( ΣΥΜΕΩΝ)  ΛΟΓΙΣΤΗΣ –  ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ – ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

 

Κοινοποίηση.

Αφήστε μια απάντηση