Τρίτη, Ιούνιος 25

Ορισμοί Διαιτητών στα γήπεδα της Φθιώτιδας

0

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για  την   26η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 13-04-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία 26η αγωνιστική

 Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Αγώνας:         ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:    ΚΑΛΥΒΙΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ  ΩΡΑ 15.00

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Αγώνας:           ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

4ος Διαιτητής:  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αγώνας:     ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:         ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για  την   22η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 1304-2019 
22η αγωνιστική

 Αγώνας:          ΓΛΥΦΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΤΣΙΑΡΑΣ

Αγώνας:           ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ-ΛΑΙΝΑΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 14-4-2019 ΩΡΑ: 15.30
22η αγωνιστική

 Αγώνας:   ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ  ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΘΩΜΑΣ Β

Αγώνας:    ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:     ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ     ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ –ΚΑΚΛΗΣ Ν

Αγώνας:               ΟΜΒΡΟΣ -ΓΑΡΔΙΚΙ

Διαιτητής:           ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας:           ΤΣΟΥΚΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας:              ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:    ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ- ΚΟΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Κοινοποίηση.

Αφήστε μια απάντηση