Ανακήρυξη υποψηφίων για τις εκλογές του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ) στις 03/11/2019

Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας ανακήρυξε τους υποψηφίους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως

Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας ανακήρυξε τους υποψηφίους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως εξής:

  1. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (μέχρι 15 σταυρούς)

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ)

Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΑΦΡΑΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΤΕΡΕΖΑΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΓΑΤΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΥΗΛΙΑΣΜΙΧΑΗΛ 
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΓΚΙΒΙΣΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΖΑΦΕΙΡΗΣ 
ΓΚΙΝΗΕΛΕΝΗΣΤΑΜΑΤΗΣ 
ΕΥΘΥΜΙΟΥΜΑΡΙΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΚΑΘΕΝΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΑΪΡΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΚΕΡΑΤΣΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΜΑΡΙΑΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
ΚΟΝΤΟΛΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΚΟΥΚΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣΑΓΓΕΛΟΣΠΕΤΡΟΣ 
ΚΟΥΦΑΛΕΞΗΣΑΡΓΥΡΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 
ΛΑΜΠΡΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΛΑΠΠΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΦΩΤΙΟΣ 
ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΝΤΕΛΕΚΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣ 
ΠΑΛΑΜΙΔΗΕΛΙΣΣΑΒΕΤΧΡΗΣΤΟΣ 
ΠΑΝΤΑΖΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΙΜΩΝ 
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 
ΡΕΓΓΙΝΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝΙΩΑΝΝΗΣ 
ΡΑΖΟΥΑΡΕΤΗΣΤΑΥΡΟΣ 
ΡΗΓΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΣΑΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣ 
ΣΕΓΚΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΣΙΜΙΤΖΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΣΟΥΜΠΑΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΙΧΑΗΛ 
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣΗΛΙΑΣ 
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣΜΥΡΩΝΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΣΥΚΙΩΤΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΤΖΑΝΕΤΟΥΜΑΡΙΑΝΝΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΤΖΑΝΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΧΟΥΧΟΥΜΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΨΥΧΑΣΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΑΓΓΕΛΟΥΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΒΛΑΧΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)ΠΑΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΝΝΑΘΑΛΑΣΣΗΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΚΟΛΛΙΑΔΗΜΗΤΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΚΟΥΔΟΥΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΛΑΥΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΑΖΑΡΟΣ 
ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣΑΝΔΡΕΑΣΣΤΑΥΡΟΣ 
ΜΠΟΚΑΡΗΙΩΑΝΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΠΙΤΣΙΝΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 
ΡΟΓΚΑΣΠΥΡΙΔΑΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΧΑΪΔΕΜΕΝΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΣΑΧΙΝΗΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΣΙΔΕΡΗΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΣΚΟΥΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣΠΕΤΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΣΤΕΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΤΑΤΣΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
ΤΣΟΤΡΑΣΞΕΝΟΦΩΝΙΩΑΝΝΗΣ 
ΧΑΪΝΑΑΘΗΝΑΣΤΑΥΡΟΣ 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 

Συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)

 Εκπρόσωπος: Μάρη Άννα

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΜΑΡΗΑΝΝΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΙΧΑΗΛ 
ΠΕΤΡΑΚΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
    
ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΣΠΙΘΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΗΛΙΑΣ 
  1. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (μέχρι 3 σταυρούς)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ)

 Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΚΥΡΙΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΠΕΤΑΔΗΜΗΤΡΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΕΓΚΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΨΥΧΑΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΡΑΚΛΗΣ 
 
    

Συνδυασμός  «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΔΚΜ)

Εκπρόσωπος: Κουδούνη – Ελευθεριάδου Σοφία

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΠΑΣΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 
ΣΤΕΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 

 

Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας ανακήρυξε τους υποψηφίους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως εξής:

  1. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (μέχρι 15 σταυρούς)

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ)

Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΑΦΡΑΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΤΕΡΕΖΑΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΓΑΤΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΥΗΛΙΑΣΜΙΧΑΗΛ 
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΓΚΙΒΙΣΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΖΑΦΕΙΡΗΣ 
ΓΚΙΝΗΕΛΕΝΗΣΤΑΜΑΤΗΣ 
ΕΥΘΥΜΙΟΥΜΑΡΙΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΚΑΘΕΝΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΑΪΡΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΚΕΡΑΤΣΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΜΑΡΙΑΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
ΚΟΝΤΟΛΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΚΟΥΚΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣΑΓΓΕΛΟΣΠΕΤΡΟΣ 
ΚΟΥΦΑΛΕΞΗΣΑΡΓΥΡΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 
ΛΑΜΠΡΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΛΑΠΠΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΦΩΤΙΟΣ 
ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΝΤΕΛΕΚΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣ 
ΠΑΛΑΜΙΔΗΕΛΙΣΣΑΒΕΤΧΡΗΣΤΟΣ 
ΠΑΝΤΑΖΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΙΜΩΝ 
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 
ΡΕΓΓΙΝΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝΙΩΑΝΝΗΣ 
ΡΑΖΟΥΑΡΕΤΗΣΤΑΥΡΟΣ 
ΡΗΓΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΣΑΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣ 
ΣΕΓΚΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΣΙΜΙΤΖΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΣΟΥΜΠΑΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΙΧΑΗΛ 
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣΗΛΙΑΣ 
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣΜΥΡΩΝΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΣΥΚΙΩΤΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΤΖΑΝΕΤΟΥΜΑΡΙΑΝΝΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΤΖΑΝΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΧΟΥΧΟΥΜΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΨΥΧΑΣΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΑΓΓΕΛΟΥΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΒΛΑΧΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)ΠΑΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΝΝΑΘΑΛΑΣΣΗΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΚΟΛΛΙΑΔΗΜΗΤΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΚΟΥΔΟΥΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΛΑΥΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΑΖΑΡΟΣ 
ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣΑΝΔΡΕΑΣΣΤΑΥΡΟΣ 
ΜΠΟΚΑΡΗΙΩΑΝΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΠΙΤΣΙΝΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 
ΡΟΓΚΑΣΠΥΡΙΔΑΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΧΑΪΔΕΜΕΝΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΣΑΧΙΝΗΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΣΙΔΕΡΗΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΣΚΟΥΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣΠΕΤΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΣΤΕΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΤΑΤΣΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
ΤΣΟΤΡΑΣΞΕΝΟΦΩΝΙΩΑΝΝΗΣ 
ΧΑΪΝΑΑΘΗΝΑΣΤΑΥΡΟΣ 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 

Συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)

 Εκπρόσωπος: Μάρη Άννα

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΜΑΡΗΑΝΝΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΙΧΑΗΛ 
ΠΕΤΡΑΚΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ 
    
ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΣΠΙΘΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΗΛΙΑΣ 
  1. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (μέχρι 3 σταυρούς)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ)

 Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΚΥΡΙΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΠΕΤΑΔΗΜΗΤΡΑΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΕΓΚΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΨΥΧΑΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΡΑΚΛΗΣ 
 
    

Συνδυασμός  «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΔΚΜ)

Εκπρόσωπος: Κουδούνη – Ελευθεριάδου Σοφία

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 
ΠΑΣΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 
ΣΤΕΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *