Σάββατο, Σεπτέμβριος 26

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΣΕ αγωνιστικής περιόδου 2019-20 ενημερωθείτε για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων

0

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:

 

 

 

 

 

 

 

 

Σε 6 ομίλους, των 5-6 ομάδων ο καθένας απ’ αυτούς, θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ.

 

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΊΟΥ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΚΗ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΕΠΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟ∆ΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ.

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Δείτε παρακάτω αναλυτικά την κλήρωση του πρωταθλήματος εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ και στους 6 ομίλους.

 

 

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

2η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΧΒΑ

 

4η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΧΒΑ

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΚΑΔΜΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΡΕΠΟ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΡΕΠΟ: ΛΟΚΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΚΥΝΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

4η Αγωνιστική

ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ

 

2η Αγωνιστική

Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

3η Αγωνιστική

Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

1η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

 

2η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

3η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

4η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

5η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

8η Αγωνιστική

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

9η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

10 Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

11η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Κοινοποίηση.

Αφήστε μια απάντηση