Γυναικείο ποδόσφαιρο στην Πρώτη Εθνική η Αβαντες Χαλκίδας

Με τη συμμετοχή των Ατρομήτου Αθ., Τρικάλων 2011, Άρη Θ., Μεσολογγίου 2008, ΟΦΗ, Οδυσσέα Γλυφάδας, Ελπίδων Καρδίτσας, Ιωαννίνων, ΠΑΟΚ, ΑΕΛ, Αβάντων Χαλκίδας και Αγροτικού Αστέρα, θα διεξαχθεί το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα Α΄εθνικής γυναικών, για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. Το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε η κλήρωση και

Με τη συμμετοχή των Ατρομήτου Αθ., Τρικάλων 2011, Άρη Θ., Μεσολογγίου 2008, ΟΦΗ, Οδυσσέα Γλυφάδας, Ελπίδων Καρδίτσας, Ιωαννίνων, ΠΑΟΚ, ΑΕΛ, Αβάντων Χαλκίδας και Αγροτικού Αστέρα, θα διεξαχθεί το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα Α΄εθνικής γυναικών, για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

Το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε η κλήρωση και ιδού οι αγωνιστικές του Α’ γύρου:

1η αγωνιστική (13/10/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Τρίκαλα 2011

Άρης Θ. – Αγροτικός Αστέρας

Μεσολόγγι 2008 – Αβαντες Χαλκίδας

ΟΦΗ – ΑΕΛ

Οδυσσέας Γλυφάδας – ΠΑΟΚ

Ελπίδες Καρδίτσας – Γιάννενα

2η αγωνιστική (20/10/2019)

Άρης Θ. – Ατρόμητος Αθ.

Τρίκαλα 2011 – Μεσολόγγι 2008

Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ

Αβαντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας

ΑΕΛ – Ελπίδες Καρδίτσας

Γιάννενα – ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (3/11/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Μεσολόγγι 2008

ΟΦΗ – Άρης Θ.

Οδυσσέας Γλυφάδας – Τρίκαλα 2011

Ελπίδες Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας

Γιάννενα – Αβαντες Χαλκίδας

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

4η αγωνιστική (17/11/2019)

ΟΦΗ – Ατρόμητος Αθ.

Μεσολόγγι 2008 – Οδυσσέας Γλυφάδας

Άρης – Ελπίδες Καρδίτσας

Τρίκαλα 2011 – Γιάννενα

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ – Αβαντες Χαλκίδας

5η αγωνιστική (24/11/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Οδυσσέας Γλυφάδας

Ελπίδες Καρδίτσας – ΟΦΗ

Γιάννενα – Μεσολόγγι 2008

ΠΑΟΚ – Άρης Θ.

ΑΕΛ – Τρίκαλα 2011

Αβαντες Χαλκίδας – Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1/12/2019)

Ελπίδες Καρδίτσας – Ατρόμητος Αθ.

Οδυσσέας Γλυφάδας – Γιάννενα

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Μεσολόγγι 2008 – ΑΕΛ

Άρης Θ. – Αβαντες Χαλκίδας

Τρίκαλα 2011 – Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8/12/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Γιάννενα

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Καρδίτσας

ΑΕΛ – Οδυσσέας Γλυφάδας

Αβαντες Χαλκίδας – ΟΦΗ

Αγροτικός Αστέρας – Μεσολόγγι 2008

Τρίκαλα 2011 – Αρης Θ.

8η αγωνιστική (15/12/2019)

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθ.

Γιάννενα – ΑΕΛ

Ελπίδες Καρδίτσας – Αβαντες Χαλκίδας

Οδυσσέας Γλυφάδας – Αγροτικός Αστέρας

ΟΦΗ – Τρίκαλα 2011

Μεσολόγγι 2008 – Αρης Θ.

9η αγωνιστική (22/12/2019)

Ατρόμητος Αθ. – ΑΕΛ

Αβαντες Χαλκίδας – ΠΑΟΚ

Αγροτικός Αστέρας – Γιάννενα

Τρίκαλα 2011 – Ελπίδες Καρδίτσας

Άρης Θ. – Οδυσσέας Γλυφάδας

Μεσολόγγι 2008 – ΟΦΗ

10η αγωνιστική (12/1/2020)

Αβαντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθ.

ΑΕΛ – Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011

Γιάννενα – Άρης Θ.

Ελπίδες Καρδίτσας – Μεσολόγγι 2008

Οδυσσέας Γλυφάδας – ΟΦΗ

11η αγωνιστική (26/1/2020)

Αγροτικός Αστέρας – Ατρόμητος Αθ.

Τρίκαλα 2011 – Αβαντες Χαλκίδας

Άρης Θ. – ΑΕΛ

Μεσολόγγι 2008 – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Γιάννενα

Οδυσσέας Γλυφάδας – Ελπίδες Καρδίτσας

Με τη συμμετοχή των Ατρομήτου Αθ., Τρικάλων 2011, Άρη Θ., Μεσολογγίου 2008, ΟΦΗ, Οδυσσέα Γλυφάδας, Ελπίδων Καρδίτσας, Ιωαννίνων, ΠΑΟΚ, ΑΕΛ, Αβάντων Χαλκίδας και Αγροτικού Αστέρα, θα διεξαχθεί το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα Α΄εθνικής γυναικών, για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

Το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε η κλήρωση και ιδού οι αγωνιστικές του Α’ γύρου:

1η αγωνιστική (13/10/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Τρίκαλα 2011

Άρης Θ. – Αγροτικός Αστέρας

Μεσολόγγι 2008 – Αβαντες Χαλκίδας

ΟΦΗ – ΑΕΛ

Οδυσσέας Γλυφάδας – ΠΑΟΚ

Ελπίδες Καρδίτσας – Γιάννενα

2η αγωνιστική (20/10/2019)

Άρης Θ. – Ατρόμητος Αθ.

Τρίκαλα 2011 – Μεσολόγγι 2008

Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ

Αβαντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας

ΑΕΛ – Ελπίδες Καρδίτσας

Γιάννενα – ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (3/11/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Μεσολόγγι 2008

ΟΦΗ – Άρης Θ.

Οδυσσέας Γλυφάδας – Τρίκαλα 2011

Ελπίδες Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας

Γιάννενα – Αβαντες Χαλκίδας

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

4η αγωνιστική (17/11/2019)

ΟΦΗ – Ατρόμητος Αθ.

Μεσολόγγι 2008 – Οδυσσέας Γλυφάδας

Άρης – Ελπίδες Καρδίτσας

Τρίκαλα 2011 – Γιάννενα

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ – Αβαντες Χαλκίδας

5η αγωνιστική (24/11/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Οδυσσέας Γλυφάδας

Ελπίδες Καρδίτσας – ΟΦΗ

Γιάννενα – Μεσολόγγι 2008

ΠΑΟΚ – Άρης Θ.

ΑΕΛ – Τρίκαλα 2011

Αβαντες Χαλκίδας – Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1/12/2019)

Ελπίδες Καρδίτσας – Ατρόμητος Αθ.

Οδυσσέας Γλυφάδας – Γιάννενα

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Μεσολόγγι 2008 – ΑΕΛ

Άρης Θ. – Αβαντες Χαλκίδας

Τρίκαλα 2011 – Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8/12/2019)

Ατρόμητος Αθ. – Γιάννενα

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Καρδίτσας

ΑΕΛ – Οδυσσέας Γλυφάδας

Αβαντες Χαλκίδας – ΟΦΗ

Αγροτικός Αστέρας – Μεσολόγγι 2008

Τρίκαλα 2011 – Αρης Θ.

8η αγωνιστική (15/12/2019)

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθ.

Γιάννενα – ΑΕΛ

Ελπίδες Καρδίτσας – Αβαντες Χαλκίδας

Οδυσσέας Γλυφάδας – Αγροτικός Αστέρας

ΟΦΗ – Τρίκαλα 2011

Μεσολόγγι 2008 – Αρης Θ.

9η αγωνιστική (22/12/2019)

Ατρόμητος Αθ. – ΑΕΛ

Αβαντες Χαλκίδας – ΠΑΟΚ

Αγροτικός Αστέρας – Γιάννενα

Τρίκαλα 2011 – Ελπίδες Καρδίτσας

Άρης Θ. – Οδυσσέας Γλυφάδας

Μεσολόγγι 2008 – ΟΦΗ

10η αγωνιστική (12/1/2020)

Αβαντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθ.

ΑΕΛ – Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011

Γιάννενα – Άρης Θ.

Ελπίδες Καρδίτσας – Μεσολόγγι 2008

Οδυσσέας Γλυφάδας – ΟΦΗ

11η αγωνιστική (26/1/2020)

Αγροτικός Αστέρας – Ατρόμητος Αθ.

Τρίκαλα 2011 – Αβαντες Χαλκίδας

Άρης Θ. – ΑΕΛ

Μεσολόγγι 2008 – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Γιάννενα

Οδυσσέας Γλυφάδας – Ελπίδες Καρδίτσας

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Δημοφιλή