Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:
Σε 6 ομίλους, των 5-6 ομάδων ο καθένας απ’ αυτούς, θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΊΟΥ
Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ
Ρεπό: ΣΤΥΡΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ
Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΚΗ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ
ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΕΠΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ
ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΧΒΑ
ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟ∆ΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.
Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ.
Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ
Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Δείτε παρακάτω αναλυτικά την κλήρωση του πρωταθλήματος εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ και στους 6 ομίλους.
1η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
2η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
3η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
4η Αγωνιστική
Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
5η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
1η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ
ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3η Αγωνιστική
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΧΒΑ
4η Αγωνιστική
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5η Αγωνιστική
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΧΒΑ
1η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΡΕΠΟ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
2η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΑΔΜΟΣ
3η Αγωνιστική
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
4η Αγωνιστική
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
5η Αγωνιστική
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
1η Αγωνιστική
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
2η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΑΡΟΣ
3η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
4η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ
5η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
1η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΡΕΠΟ: ΛΟΚΡΟΣ
2η Αγωνιστική
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΥΝΟΣ
3η Αγωνιστική
ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ
ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
4η Αγωνιστική
ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
5η Αγωνιστική
ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ
ΡΕΠΟ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ
1η Αγωνιστική
Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ
2η Αγωνιστική
Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
3η Αγωνιστική
Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ
1η Αγωνιστική
ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
2η Αγωνιστική
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Η κλήρωση στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ!
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.
1η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
2η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
3η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
4η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
5η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
6η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ
8η Αγωνιστική
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
9η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
10 Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
11η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ