Το πρόγραμμα των αγώνων του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

0

Η κλήρωση των αγώνων του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, στον οποίο θα συμμετάσχουν οι ομάδες της Στερεάς Ελλάδας, πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τρίτης 8 Σεπτεμβρίου στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας.

Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 11 Οκτωβρίου και αναμένεται να ολοκληρωθεί στις 18 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου:

1η / 12η αγωνιστική

Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου

ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

2η /13η αγωνιστική

ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού

Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

3η / 14η αγωνιστική

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η / 15η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού

Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

 5η / 16η αγωνιστική

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

6η / 17η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός

Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου

ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η / 18η αγωνιστική

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου

Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η / 19η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός

Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η / 20η αγωνιστική

Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού

ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η / 21η αγωνιστική

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η / 22η αγωνιστική

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού

Ρεπό: Φωκικός

Κοινοποίηση.

Αφήστε μια απάντηση