Ο Παπαδόπουλος θα σφυρίξει στο Λαμία – Παναθηναϊκός

Ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει την αναμέτρηση της Λαμίας με τον Παναθηναϊκό, το Σάββατο 31 Οκτωβρίου στις 19:30 στο «Αθανάσιος Διάκος» για την 7η αγωνιστική. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων με τους

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Εκτύπωση

Ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει την αναμέτρηση της Λαμίας με τον Παναθηναϊκό, το Σάββατο 31 Οκτωβρίου στις 19:30 στο «Αθανάσιος Διάκος» για την 7η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων με τους ορισμούς των διαιτητών:

Σάββατο 31/10

15:00 Ολυμπιακός – Απόλλωνας Αθηνών: Παπαπέτρου, Δημητριάδης – Σπυρόπουλος, (4ος: Γκάμαρης, VAR: Κουμπαράκης, AVAR: Κωνσταντίνου).

17:15 Ατρόμητος – Γιάννινα: Γκορτσιλάς, Παπαδόπουλος – Ψαρρής, (4ος: Τσαγκαράκης, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Καλαμπόκης).

17:15 Βόλος – Λάρισα: Σιδηρόπουλος, Κωσταράς – Δημητριάδης, (4ος: Τζοβάρας, VAR: Κοτσάνης, AVAR: Κουξμπάουμ).

19:30 Λαμία – Παναθηναϊκός: Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης – Νικολακάκης, (4ος: Μαλούτας, VAR: Μανούχος, AVAR: Μωυσιάδης).

Κυριακή 1/11

15:00 Άρης – Αστέρας Τρίπολης: Φωτιάς, Σινιοράκης – Χριστάκογλου, (4ος: Βρέσκας, VAR: Κοτσάνης, AVAR: Μπαλτάς).

17:15 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ: Τζήλος, Δίπλαρης – Αλεξέας, (4ος: Τσακαλίδης, VAR: Σκουλάς, AVAR: Δημόπουλος).

19:30 ΑΕΚ – ΟΦΗ: Κουτσιαύτης, Νατσιόπουλος – Ζήρδας, (4ος: Κούκουλας, VAR: Μανούχος, AVAR: Σαμοΐλης).

Βαθμολογία

  1. Άρης 13 *
  2. Βόλος 11
  3. Ολυμπιακός 10 **
  4. ΑΕΚ 10 *
  5. Αστέρας Τρίπολης 10 *
  6. ΠΑΟΚ 9 *
  7. Ατρόμητος 8
  8. ΟΦΗ 6
  9. Γιάννινα 5 *
  10. Απόλλωνας Αθηνών 3 ***
  11. Παναθηναϊκός 3 *
  12. Παναιτωλικός 3
  13. Λάρισα 1 **
  14. Λαμία 1 *

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχουν δύο παιχνίδια λιγότερα.

*** Έχει τρία παιχνίδια λιγότερα.

Ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει την αναμέτρηση της Λαμίας με τον Παναθηναϊκό, το Σάββατο 31 Οκτωβρίου στις 19:30 στο «Αθανάσιος Διάκος» για την 7η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων με τους ορισμούς των διαιτητών:

Σάββατο 31/10

15:00 Ολυμπιακός – Απόλλωνας Αθηνών: Παπαπέτρου, Δημητριάδης – Σπυρόπουλος, (4ος: Γκάμαρης, VAR: Κουμπαράκης, AVAR: Κωνσταντίνου).

17:15 Ατρόμητος – Γιάννινα: Γκορτσιλάς, Παπαδόπουλος – Ψαρρής, (4ος: Τσαγκαράκης, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Καλαμπόκης).

17:15 Βόλος – Λάρισα: Σιδηρόπουλος, Κωσταράς – Δημητριάδης, (4ος: Τζοβάρας, VAR: Κοτσάνης, AVAR: Κουξμπάουμ).

19:30 Λαμία – Παναθηναϊκός: Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης – Νικολακάκης, (4ος: Μαλούτας, VAR: Μανούχος, AVAR: Μωυσιάδης).

Κυριακή 1/11

15:00 Άρης – Αστέρας Τρίπολης: Φωτιάς, Σινιοράκης – Χριστάκογλου, (4ος: Βρέσκας, VAR: Κοτσάνης, AVAR: Μπαλτάς).

17:15 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ: Τζήλος, Δίπλαρης – Αλεξέας, (4ος: Τσακαλίδης, VAR: Σκουλάς, AVAR: Δημόπουλος).

19:30 ΑΕΚ – ΟΦΗ: Κουτσιαύτης, Νατσιόπουλος – Ζήρδας, (4ος: Κούκουλας, VAR: Μανούχος, AVAR: Σαμοΐλης).

Βαθμολογία

  1. Άρης 13 *
  2. Βόλος 11
  3. Ολυμπιακός 10 **
  4. ΑΕΚ 10 *
  5. Αστέρας Τρίπολης 10 *
  6. ΠΑΟΚ 9 *
  7. Ατρόμητος 8
  8. ΟΦΗ 6
  9. Γιάννινα 5 *
  10. Απόλλωνας Αθηνών 3 ***
  11. Παναθηναϊκός 3 *
  12. Παναιτωλικός 3
  13. Λάρισα 1 **
  14. Λαμία 1 *

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχουν δύο παιχνίδια λιγότερα.

*** Έχει τρία παιχνίδια λιγότερα.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΙΑΒΑΣΤΕ