Τι έγινε το Σαββατοκύριακο στη Β’ ΕΠΣΦ

Αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια περιελάμβανε το πρόγραμμα των αμφίρροπων τριών ομίλων της Β’ ΕΠΣΦ. Στον 1ο όμιλο έπιασε κορυφή το καλαπόδι, στον 2ο συνεχίζει να προηγείται ο Αγρότης Λιανοκλαδίου, ενώ… υπόθεση του Δομοκού είναι η κορυφή του 3ου ομίλου. Τα

Αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια περιελάμβανε το πρόγραμμα των αμφίρροπων τριών ομίλων της Β’ ΕΠΣΦ. Στον 1ο όμιλο έπιασε κορυφή το καλαπόδι, στον 2ο συνεχίζει να προηγείται ο Αγρότης Λιανοκλαδίου, ενώ… υπόθεση του Δομοκού είναι η κορυφή του 3ου ομίλου.

Τα αποτελέσματα των τριών ομίλων με τις βαθμολογίες

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-8

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αγρότης Τραγάνας 3-0

Σκάρφεια – Αταλάντη ’92 1-1

Ελάτειακός – Κομνηνός Κόμνηνας 4-1

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Καινούριο 4-0

Καλαπόδι – Παμμωλιακός 4-0

Βαθμολογία

Καλαπόδι 10

Αγρότης Τραγάνας 9

Κηφισσός Κ. Τιθορέας 9

Αταλάντη ’92 8

Αστέρας Άγ. Σεραφείμ 8

Παρνασσός Αμφίκλειας 8

Ελατειακός 5

Παμμωλιακός 3

Αετός Μενδενίτσας 1

Σκάρφεια 1

Καινούριο 0 *

Κομνηνός Κόμνηνας 0*

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αγρότης Τραγάνας

Αταλάντη ’92 – Αετός Μενδενίτσας

Κομνηνός Κόμνηνας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Καινούριο – Σκάρφεια

Καλαπόδι – Ελατειακός

Παμμωλιακός – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 0-3 ά.α.

Θύελλα Ροδωνιάς – Εθνικός Κομποτάδων 4-3

Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 1-3

Τσούκα – Μεξιατικός 0-1

Αγρότης Λιανοκλαδίου – Ένωση 2010 2-0

Βαθμολογία

Αγρότης Λιανοκλαδίου 12

Μεξιατικός 10

Ένωση 2010 7

Θύελλα Ροδωνιάς 7

Αναγέννηση Γιαννιτσούς 6

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 5

Εθνικός Κομποτάδων 4

Δόξα Ζηλευτού 3

Τσούκα 3

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 0

Επόμενη αγωνιστική

Μεξιατικός – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Αγρότης Λιανοκλαδίου

Εθνικός Κομποτάδων – Τσούκα

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Δόξα Ζηλευτού

Ένωση 2010 – Θύελλα Ροδωνιάς

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Όμβρος Ομβριακής – ΠΑΟ Ανθήλης 6-1

Γαρδίκι – Δόξα Μοσχοχωρίου 2011 1-6

Πελασγιακός – Αχιλλέας Δομοκού 0-1

Δίβρη – Θύελλα Μεγ. Βρύσης αναβλήθηκε

Ρεπό: ΑΕ Εχιναίων

Βαθμολογία

Αχιλλέας Δομοκού 9

Όμβρος Ομβριακής 9

Πελασγιακός 7

Ανθήλη 6

Δίβρη 3 **

Δόξα Μοσχοχωρίου 3

ΑΕ Εχιναίων 1

Θύελλα Μ. Βρύσης 0**

Γαρδίκι 0**

** Έχουν δύο παιχνίδια λιγότερα.

Επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Αχιλλέας Δομοκού

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011 – Δίβρη

ΠΑΟ Ανθήλης – Πελασγιακός

ΑΕ Εχιναίων – Γαρδίκι

Ρεπό: Όμβρος Ομβριακής

Αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια περιελάμβανε το πρόγραμμα των αμφίρροπων τριών ομίλων της Β’ ΕΠΣΦ. Στον 1ο όμιλο έπιασε κορυφή το καλαπόδι, στον 2ο συνεχίζει να προηγείται ο Αγρότης Λιανοκλαδίου, ενώ… υπόθεση του Δομοκού είναι η κορυφή του 3ου ομίλου.

Τα αποτελέσματα των τριών ομίλων με τις βαθμολογίες

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-8

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αγρότης Τραγάνας 3-0

Σκάρφεια – Αταλάντη ’92 1-1

Ελάτειακός – Κομνηνός Κόμνηνας 4-1

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Καινούριο 4-0

Καλαπόδι – Παμμωλιακός 4-0

Βαθμολογία

Καλαπόδι 10

Αγρότης Τραγάνας 9

Κηφισσός Κ. Τιθορέας 9

Αταλάντη ’92 8

Αστέρας Άγ. Σεραφείμ 8

Παρνασσός Αμφίκλειας 8

Ελατειακός 5

Παμμωλιακός 3

Αετός Μενδενίτσας 1

Σκάρφεια 1

Καινούριο 0 *

Κομνηνός Κόμνηνας 0*

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αγρότης Τραγάνας

Αταλάντη ’92 – Αετός Μενδενίτσας

Κομνηνός Κόμνηνας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Καινούριο – Σκάρφεια

Καλαπόδι – Ελατειακός

Παμμωλιακός – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 0-3 ά.α.

Θύελλα Ροδωνιάς – Εθνικός Κομποτάδων 4-3

Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 1-3

Τσούκα – Μεξιατικός 0-1

Αγρότης Λιανοκλαδίου – Ένωση 2010 2-0

Βαθμολογία

Αγρότης Λιανοκλαδίου 12

Μεξιατικός 10

Ένωση 2010 7

Θύελλα Ροδωνιάς 7

Αναγέννηση Γιαννιτσούς 6

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 5

Εθνικός Κομποτάδων 4

Δόξα Ζηλευτού 3

Τσούκα 3

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 0

Επόμενη αγωνιστική

Μεξιατικός – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Αγρότης Λιανοκλαδίου

Εθνικός Κομποτάδων – Τσούκα

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Δόξα Ζηλευτού

Ένωση 2010 – Θύελλα Ροδωνιάς

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Όμβρος Ομβριακής – ΠΑΟ Ανθήλης 6-1

Γαρδίκι – Δόξα Μοσχοχωρίου 2011 1-6

Πελασγιακός – Αχιλλέας Δομοκού 0-1

Δίβρη – Θύελλα Μεγ. Βρύσης αναβλήθηκε

Ρεπό: ΑΕ Εχιναίων

Βαθμολογία

Αχιλλέας Δομοκού 9

Όμβρος Ομβριακής 9

Πελασγιακός 7

Ανθήλη 6

Δίβρη 3 **

Δόξα Μοσχοχωρίου 3

ΑΕ Εχιναίων 1

Θύελλα Μ. Βρύσης 0**

Γαρδίκι 0**

** Έχουν δύο παιχνίδια λιγότερα.

Επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Αχιλλέας Δομοκού

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011 – Δίβρη

ΠΑΟ Ανθήλης – Πελασγιακός

ΑΕ Εχιναίων – Γαρδίκι

Ρεπό: Όμβρος Ομβριακής

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *