Ο Τζήλος στο Παναθηναϊκός – Λαμία

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής με τους διαιτητές και τη βαθμολογία.

Ο Θανάσης Τζήλος ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει το παιχνίδι του Σαββάτου μεταξύ του Παναθηναϊκού και της Λαμίας για την 20η αγωνιστική της Super League.

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής με τους διαιτητές

Σάββατο 30/1

15:00 Λάρισα – Βόλος: Διαμαντόπουλος (Ψαρρής, Τριανταφύλλου, 4ος Ζαμπάλας, VAR: Παπαδόπουλος, Φωτόπουλος).

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Άρης: Φωτιάς (Κουρομπύλια, Χριστάκογλου, 4ος Βρέσκας, VAR: Τζοβάρας, Μπαλτάς).

19:30 Παναθηναϊκός – Λαμία: Τζήλος (Πάτρας, Παπαδόπουλος, 4ος Μανούχος, VAR: Κουμπαράκης, Πετρόπουλος).

Κυριακή 31/1

15:00 ΟΦΗ – ΑΕΚ: Ζαχαριάδης (Καρσιώτης, Στεφάνης, 4ος Περράκης, VAR: Παπαδόπουλος, Καλαμπόκης).

17:15 ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός: Ευαγγέλου (Σαμοΐλης, Σπυρόπουλος, 4ος Γρατσάνης, VAR: Διαμαντόπουλος, Κωνσταντίνου).

17:15 Γιάννινα – Ατρόμητος: Βάτσιος (Νικολακάκης, Νικολαΐδης, 4ος Μαλούτας, VAR: Σκουλάς, Μεϊντάνας).

19:30 Απόλλωνας Αθηνών – Ολυμπιακός: Σιδηρόπουλος (Κωσταράς, Λ. Δημητριάδης, 4ος Γκάμαρης, VAR: Γκορτσίλας, Μπουξμπάουμ).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός 51
  2. Άρης 39
  3. ΑΕΚ 37
  4. ΠΑΟΚ 36
  5. Παναθηναϊκός 34
  6. Αστέρας Τρίπολης 30
  7. Βόλος 23
  8. Ατρόμητος 22
  9. ΟΦΗ 19
  10. Απόλλωνας Αθηνών 18 *
  11. Γιάννινα 18
  12. Παναιτωλικός 13
  13. Λαμία 10 **
  14. Λάρισα 8 *

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

Ο Θανάσης Τζήλος ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει το παιχνίδι του Σαββάτου μεταξύ του Παναθηναϊκού και της Λαμίας για την 20η αγωνιστική της Super League.

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής με τους διαιτητές

Σάββατο 30/1

15:00 Λάρισα – Βόλος: Διαμαντόπουλος (Ψαρρής, Τριανταφύλλου, 4ος Ζαμπάλας, VAR: Παπαδόπουλος, Φωτόπουλος).

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Άρης: Φωτιάς (Κουρομπύλια, Χριστάκογλου, 4ος Βρέσκας, VAR: Τζοβάρας, Μπαλτάς).

19:30 Παναθηναϊκός – Λαμία: Τζήλος (Πάτρας, Παπαδόπουλος, 4ος Μανούχος, VAR: Κουμπαράκης, Πετρόπουλος).

Κυριακή 31/1

15:00 ΟΦΗ – ΑΕΚ: Ζαχαριάδης (Καρσιώτης, Στεφάνης, 4ος Περράκης, VAR: Παπαδόπουλος, Καλαμπόκης).

17:15 ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός: Ευαγγέλου (Σαμοΐλης, Σπυρόπουλος, 4ος Γρατσάνης, VAR: Διαμαντόπουλος, Κωνσταντίνου).

17:15 Γιάννινα – Ατρόμητος: Βάτσιος (Νικολακάκης, Νικολαΐδης, 4ος Μαλούτας, VAR: Σκουλάς, Μεϊντάνας).

19:30 Απόλλωνας Αθηνών – Ολυμπιακός: Σιδηρόπουλος (Κωσταράς, Λ. Δημητριάδης, 4ος Γκάμαρης, VAR: Γκορτσίλας, Μπουξμπάουμ).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός 51
  2. Άρης 39
  3. ΑΕΚ 37
  4. ΠΑΟΚ 36
  5. Παναθηναϊκός 34
  6. Αστέρας Τρίπολης 30
  7. Βόλος 23
  8. Ατρόμητος 22
  9. ΟΦΗ 19
  10. Απόλλωνας Αθηνών 18 *
  11. Γιάννινα 18
  12. Παναιτωλικός 13
  13. Λαμία 10 **
  14. Λάρισα 8 *

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *