Συνέχεια στο πρόγραμμα της Super League

Με την 6η αγωνιστική των Playoffs και την 5η των Playouts συνεχίζεται το πρόγραμμα Super League. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων με τους ορισμούς των διαιτητών: Σάββατο 24/4 15:00 Γιάννινα – Παναιτωλικός: Παπαδόπουλος, Κουρομπύλια, Ψαρρής (4ος: Κουτσιαύτης, VAR: Ευαγγέλου,

Με την 6η αγωνιστική των Playoffs και την 5η των Playouts συνεχίζεται το πρόγραμμα Super League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων με τους ορισμούς των διαιτητών:

Σάββατο 24/4

15:00 Γιάννινα – Παναιτωλικός: Παπαδόπουλος, Κουρομπύλια, Ψαρρής (4ος: Κουτσιαύτης, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Σπυρόπουλος).

17:15 Λάρισα – ΟΦΗ: Σιδηρόπουλος, Μπουξμπάουμ, Κωνσταντίνου (4ος: Βάτσιος, VAR: Γκεστράνιους, AVAR: Δημόπουλος).

19:30 Ατρόμητος – Λαμία: Καραντώνης, Δημητριάδης, Γεωργακόπουλος (4ος: Ζαμπαλάς, VAR: Σκουλάς, AVAR: Φωτόπουλος).

Κυριακή 25/4

15:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός: Γκεστράνιους, Αραβίρτα, Αλακάρε (4ος: Κουμπαράκης, VAR: Ντομπρίνιν, AVAR: Σαμοΐλης).

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Άρης: Φωτιάς, Κωσταράς,  Κούλα (4ος: Παπαπέτρου, VAR: Τζοβάρας, AVAR: Χριστάκογλου).

19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ: Νταμπάνοβιτς, Ντούκιτς, Τοντόροβιτς (4ος: Γκορτσίλας, VAR: Γκάμπριλο, AVAR: Παπαδάκης).

Δευτέρα 26/4

19:30 Απόλλωνας Αθηνών – Βόλος: Παπαπέτρου, Απτόσογλου, Μωϋσιάδης (4ος: Βρέσκας, VAR: Διαμαντόπουλος, AVAR: Μεϊντάνας).

Βαθμολογία

Playoffs

  1. Ολυμπιακός               79
  2. Άρης                            57
  3. ΠΑΟΚ                         57
  4. ΑΕΚ                             55
  5. Παναθηναϊκός          50
  6. Αστέρας Τρίπολης   44

Playouts

  1. Βόλος                         39
  2. Γιάννινα                    35
  3. Λαμία                         31
  4. Απόλλωνας Αθηνών 30
  5. Ατρόμητος                 30
  6. ΟΦΗ                           25
  7. Παναιτωλικός          24
  8. Λάρισα                       24

Με την 6η αγωνιστική των Playoffs και την 5η των Playouts συνεχίζεται το πρόγραμμα Super League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων με τους ορισμούς των διαιτητών:

Σάββατο 24/4

15:00 Γιάννινα – Παναιτωλικός: Παπαδόπουλος, Κουρομπύλια, Ψαρρής (4ος: Κουτσιαύτης, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Σπυρόπουλος).

17:15 Λάρισα – ΟΦΗ: Σιδηρόπουλος, Μπουξμπάουμ, Κωνσταντίνου (4ος: Βάτσιος, VAR: Γκεστράνιους, AVAR: Δημόπουλος).

19:30 Ατρόμητος – Λαμία: Καραντώνης, Δημητριάδης, Γεωργακόπουλος (4ος: Ζαμπαλάς, VAR: Σκουλάς, AVAR: Φωτόπουλος).

Κυριακή 25/4

15:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός: Γκεστράνιους, Αραβίρτα, Αλακάρε (4ος: Κουμπαράκης, VAR: Ντομπρίνιν, AVAR: Σαμοΐλης).

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Άρης: Φωτιάς, Κωσταράς,  Κούλα (4ος: Παπαπέτρου, VAR: Τζοβάρας, AVAR: Χριστάκογλου).

19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ: Νταμπάνοβιτς, Ντούκιτς, Τοντόροβιτς (4ος: Γκορτσίλας, VAR: Γκάμπριλο, AVAR: Παπαδάκης).

Δευτέρα 26/4

19:30 Απόλλωνας Αθηνών – Βόλος: Παπαπέτρου, Απτόσογλου, Μωϋσιάδης (4ος: Βρέσκας, VAR: Διαμαντόπουλος, AVAR: Μεϊντάνας).

Βαθμολογία

Playoffs

  1. Ολυμπιακός               79
  2. Άρης                            57
  3. ΠΑΟΚ                         57
  4. ΑΕΚ                             55
  5. Παναθηναϊκός          50
  6. Αστέρας Τρίπολης   44

Playouts

  1. Βόλος                         39
  2. Γιάννινα                    35
  3. Λαμία                         31
  4. Απόλλωνας Αθηνών 30
  5. Ατρόμητος                 30
  6. ΟΦΗ                           25
  7. Παναιτωλικός          24
  8. Λάρισα                       24
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *