26 Φεβρουαρίου 2021 18:00

Εκτός ο Ν. Μώρος από τις εκλογές του Επιμελητηρίου

Δύο θα είναι  σύμφωνα με την πρόσκαιρη απόφαση της εκλογικής επιτροπής οι συνδυασμοί που θα διεκδικήσουν τη Διοίκηση του Επιμελητηρίου Εύβοιας. Ο συνδυασμός του νυν προέδρου Ν. Μώρου, αποκλείστηκε καθώς δεν πληρούσε τα κριτήρια του νέου νόμου. Όπως ενημερώνουν

Δύο θα είναι  σύμφωνα με την πρόσκαιρη απόφαση της εκλογικής επιτροπής οι συνδυασμοί που θα διεκδικήσουν τη Διοίκηση του Επιμελητηρίου Εύβοιας. Ο συνδυασμός του νυν προέδρου Ν. Μώρου, αποκλείστηκε καθώς δεν πληρούσε τα κριτήρια του νέου νόμου. Όπως ενημερώνουν κύκλοι του απερχόμενου προέδρου, αναμένεται μέχρι την εκπνοή του χρόνου υποβολής ενστάσεων να έχει κατατεθεί σχετικό αίτημα, που πιστεύεται ότι θα γίνει δεκτό. Υπενθυμίζεται ότι οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ του Επιμελητηρίου Ευβοίας θα διεξαχθούν από 8-10 Δεκεμβρίου.

Όπως ανακοίνωσε η Επιτροπή των εκλογών, όσοι έχουν αντιρρήσεις κατά της απόφασης θα μπορούν να υποβάλλουν ενστάσεις στην Γραμματεία της Εκλογικής Επιτροπής από τις 20 Νοεμβρίου 2017, ημέρα Δευτέρα μέχρι και την 22 Νοεμβρίου 2017, ημέρα Τετάρτη και από ώρα 8:00 έως 15:30. Η Εκδίκαση των ενστάσεων θα γίνει την 23 Νοεμβρίου 2017 στις 10:00.

Οι υποψήφιοι των δύο συνδυασμών που έχουν θεωρηθεί έγκυροι μέχρι στιγμής είναι:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  « ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΜΕΛΙΣΣΑ »

Επικεφαλής: ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αναστασίου

ΤΜΗΜΑ  ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                       ΙΩΑΝΝΗ

2              ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4              ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΝΔΡΕΑΣ

5              ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ

6              ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

7              ΔΑΡΙΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΣΠΥΡΙΔΩΝ

8              ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ

9              ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10           ΚΑΤΣΟΥΛΗ -ΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΙΩΑΝΝΗ

11           ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

12           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13           ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14           ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15           ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ

16           ΠΑΛΥΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17           ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

18           ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19           ΣΙΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

20           ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

21           ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ             ΣΤΑΥΡΟΣ

22           ΤΖΩΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23           ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24           ΨΑΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2              ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4              ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ                         ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5              ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ                 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

6              ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7              ΚΕΡΑΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ                         ΙΩΑΝΝΗΣ

8              ΚΡΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

9              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10           ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11           ΜΟΥΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12           ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

13           ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14           ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΘΩΜΑΣ

15           ΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

           ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΛΟΥΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

4              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5              ΛΑΨΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6              ΛΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7              ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                       ΙΩΑΝΝΗΣ

8              ΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                            ΙΩΑΝΝΗΣ

9              ΝΟΝΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10           ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11           ΣΚΛΗΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12           ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13           ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14           ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15           ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΑΝΔΡΕΑΣ

16           ΤΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17           ΤΣΙΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

18           ΤΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

20           ΤΣΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                        ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21           ΦΩΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ

2              ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4              ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

Επικεφαλής: ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παντελή

ΤΜΗΜΑ  ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2              ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3              ΑΙΣΩΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ    ΣΤΑΥΡΟΣ

6              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7              ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8              ΓΚΙΖΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9              ΓΛΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ                              ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

10           ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12           ΖΥΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΔΟΥΛΑ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13           ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14           ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                      ΑΝΤΩΝΙΟΣ

15           ΘΩΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16           ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17           ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18           ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΞΕΝΙΑ                         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19           ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20           ΚΟΛΛΙΑ-ΒΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21           ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ

22           ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

23           ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                 ΙΩΑΝΝΗΣ

24           ΝΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                               ΝΙΚΟΛΑΟΣ

25           ΝΤΟΒΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26           ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

27           ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ                            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28           ΣΑΜΑΡΑ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

29           ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2              ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3              ΑΝΥΦΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ                       ΑΝΔΡΕΑΣ

4              ΒΑΡΒΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5              ΒΑΡΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ

6              ΒΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7              ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8              ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

9              ΔΑΪΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

10           ΔΡΑΒΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΑΧΙΛΛΕΑΣ

11           ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    ΘΩΜΑΣ

12           ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13           ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

14           ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15           ΚΟΤΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16           ΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17           ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΜΙΧΑΗΛ

18           ΜΕΤΑΞΑ- ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΜΠΟΥΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20           ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

21           ΝΤΑΒΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

23           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                      ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

24           ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

25           ΣΚΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

26           ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ

27           ΣΥΚΟΒΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28           ΣΦΥΡΙΔΗ ΡΟΔΟΠΗ                          ΙΩΑΝΝΗΣ

29           ΤΣΑΡΑΜΙΡΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

30           ΤΣΟΤΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ                       ΙΩΑΝΝΗΣ

31           ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

32           ΧΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         ΙΩΑΝΝΗΣ

           ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΔΟΥΔΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                       ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3              ΖΕΡΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                 ΙΩΑΝΝΗΣ

4              ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                           ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ

5              ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6              ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ                 ΦΩΤΙΟΣ

7              ΚΑΨΟΡΑΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  ΑΓΓΕΛΟΣ

8              ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

9              ΜΑΔΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   ΧΡΗΣΤΟΣ

10           ΜΑΝΤΕΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

11           ΜΟΡΦΙΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12           ΜΩΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

13           ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

14           ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

15           ΞΥΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16           ΠΑΛΗΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ                     ΚΥΡΙΑΚΟΣ

17           ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18           ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΒΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                       ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2              ΖΑΝΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3              ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ     ΠΑΥΛΟΣ

4              ΜΑΡΚΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ                           ΙΩΑΝΝΗΣ

5              ΜΑΤΗΓΑΚΗ-ΣΤΑΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ (ΜΑΡΑΓΓΕΛΗ) ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ

6              ΣΕΠΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7              ΣΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ                             ΛΑΜΠΡΟΣ

8              ΦΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δύο θα είναι  σύμφωνα με την πρόσκαιρη απόφαση της εκλογικής επιτροπής οι συνδυασμοί που θα διεκδικήσουν τη Διοίκηση του Επιμελητηρίου Εύβοιας. Ο συνδυασμός του νυν προέδρου Ν. Μώρου, αποκλείστηκε καθώς δεν πληρούσε τα κριτήρια του νέου νόμου. Όπως ενημερώνουν κύκλοι του απερχόμενου προέδρου, αναμένεται μέχρι την εκπνοή του χρόνου υποβολής ενστάσεων να έχει κατατεθεί σχετικό αίτημα, που πιστεύεται ότι θα γίνει δεκτό. Υπενθυμίζεται ότι οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ του Επιμελητηρίου Ευβοίας θα διεξαχθούν από 8-10 Δεκεμβρίου.

Όπως ανακοίνωσε η Επιτροπή των εκλογών, όσοι έχουν αντιρρήσεις κατά της απόφασης θα μπορούν να υποβάλλουν ενστάσεις στην Γραμματεία της Εκλογικής Επιτροπής από τις 20 Νοεμβρίου 2017, ημέρα Δευτέρα μέχρι και την 22 Νοεμβρίου 2017, ημέρα Τετάρτη και από ώρα 8:00 έως 15:30. Η Εκδίκαση των ενστάσεων θα γίνει την 23 Νοεμβρίου 2017 στις 10:00.

Οι υποψήφιοι των δύο συνδυασμών που έχουν θεωρηθεί έγκυροι μέχρι στιγμής είναι:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  « ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΜΕΛΙΣΣΑ »

Επικεφαλής: ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αναστασίου

ΤΜΗΜΑ  ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                       ΙΩΑΝΝΗ

2              ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4              ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΝΔΡΕΑΣ

5              ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ

6              ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

7              ΔΑΡΙΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΣΠΥΡΙΔΩΝ

8              ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ

9              ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10           ΚΑΤΣΟΥΛΗ -ΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΙΩΑΝΝΗ

11           ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

12           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13           ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14           ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15           ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ

16           ΠΑΛΥΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17           ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

18           ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19           ΣΙΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

20           ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

21           ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ             ΣΤΑΥΡΟΣ

22           ΤΖΩΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23           ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24           ΨΑΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2              ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4              ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ                         ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5              ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ                 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

6              ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7              ΚΕΡΑΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ                         ΙΩΑΝΝΗΣ

8              ΚΡΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

9              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10           ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11           ΜΟΥΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12           ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

13           ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14           ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΘΩΜΑΣ

15           ΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

           ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΛΟΥΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

4              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5              ΛΑΨΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6              ΛΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7              ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                       ΙΩΑΝΝΗΣ

8              ΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                            ΙΩΑΝΝΗΣ

9              ΝΟΝΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10           ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11           ΣΚΛΗΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12           ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13           ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14           ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15           ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΑΝΔΡΕΑΣ

16           ΤΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17           ΤΣΙΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

18           ΤΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

20           ΤΣΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                        ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21           ΦΩΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ

2              ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4              ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

Επικεφαλής: ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παντελή

ΤΜΗΜΑ  ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2              ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3              ΑΙΣΩΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ    ΣΤΑΥΡΟΣ

6              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7              ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8              ΓΚΙΖΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9              ΓΛΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ                              ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

10           ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12           ΖΥΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΔΟΥΛΑ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13           ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14           ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                      ΑΝΤΩΝΙΟΣ

15           ΘΩΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16           ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17           ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18           ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΞΕΝΙΑ                         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19           ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20           ΚΟΛΛΙΑ-ΒΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21           ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ

22           ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

23           ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                 ΙΩΑΝΝΗΣ

24           ΝΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                               ΝΙΚΟΛΑΟΣ

25           ΝΤΟΒΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26           ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

27           ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ                            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28           ΣΑΜΑΡΑ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

29           ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2              ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3              ΑΝΥΦΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ                       ΑΝΔΡΕΑΣ

4              ΒΑΡΒΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5              ΒΑΡΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ

6              ΒΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7              ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8              ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

9              ΔΑΪΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

10           ΔΡΑΒΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΑΧΙΛΛΕΑΣ

11           ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    ΘΩΜΑΣ

12           ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13           ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

14           ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15           ΚΟΤΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16           ΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17           ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΜΙΧΑΗΛ

18           ΜΕΤΑΞΑ- ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΜΠΟΥΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20           ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

21           ΝΤΑΒΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

23           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                      ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

24           ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

25           ΣΚΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

26           ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ

27           ΣΥΚΟΒΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28           ΣΦΥΡΙΔΗ ΡΟΔΟΠΗ                          ΙΩΑΝΝΗΣ

29           ΤΣΑΡΑΜΙΡΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

30           ΤΣΟΤΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ                       ΙΩΑΝΝΗΣ

31           ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

32           ΧΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         ΙΩΑΝΝΗΣ

           ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ

2              ΔΟΥΔΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                       ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3              ΖΕΡΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                 ΙΩΑΝΝΗΣ

4              ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                           ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ

5              ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6              ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ                 ΦΩΤΙΟΣ

7              ΚΑΨΟΡΑΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  ΑΓΓΕΛΟΣ

8              ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

9              ΜΑΔΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   ΧΡΗΣΤΟΣ

10           ΜΑΝΤΕΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

11           ΜΟΡΦΙΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12           ΜΩΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

13           ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

14           ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

15           ΞΥΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16           ΠΑΛΗΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ                     ΚΥΡΙΑΚΟΣ

17           ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18           ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19           ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                      ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1              ΒΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                       ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2              ΖΑΝΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3              ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ     ΠΑΥΛΟΣ

4              ΜΑΡΚΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ                           ΙΩΑΝΝΗΣ

5              ΜΑΤΗΓΑΚΗ-ΣΤΑΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ (ΜΑΡΑΓΓΕΛΗ) ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ

6              ΣΕΠΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7              ΣΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ                             ΛΑΜΠΡΟΣ

8              ΦΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *