Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Φθιώτιδας:
Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 30-03-2019 ΩΡΑ: 15.30
Α΄ κατηγορία 24η αγωνιστική
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας Φθιώτιδας:
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 30–03-2019
20η αγωνιστική ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 31-03-2019 ΩΡΑ: 17.00
20η αγωνιστική
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ