Β΄ Φθιώτιδας: Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής

Προσθέστε Εδώ το Κείμενο Επικεφαλίδας σας

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Εκτύπωση

Δείτε αναλυτικά  τα αποτελέσματα των αγώνων για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β΄Κατηγορίας:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ –ΡΕΓΓΙΝΙ  1-1
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ  1-2
ΣΚΑΡΦΕΙΑ  – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ    1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ   1-0
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ   0-5

Βαθμολογία

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ
1ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ47
2ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ42
3ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ41
4ΡΕΓΓΙΝΙ37
5ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛ.36
6ΚΑΛΑΠΟΔΙ31
7ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ25
8ΚΟΜΝΗΝΟΣ19
9ΣΚΑΡΦΕΙΑ11
10ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ9
11ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡ. – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 1-0     
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΤΣΟΥΚΑ  1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ  7-2
ΔΟΞΑ ΖΗΛ. – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ         2-3  

Βαθμολογία

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ
1ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ45
2ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ44
3ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ42
4ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ40
5ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ32
6ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ26
7ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ19
8ΤΣΟΥΚΑ17
9ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ14
10ΓΑΡΔΙΚΙ14
11ΟΜΒΡΟΣ6

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 4-1
ΘΥΕΛΛΑ Μ. ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 2-3
ΑΝΘΗΛΗΣ – ΓΛΥΦΑ  0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΒΡΗ  2-2  
ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ   0-3 α.α

Βαθμολογία

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ
1ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ47
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ44
3ΔΙΒΡΗ40
4ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ40
5ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ34
6ΓΛΥΦΑ29
7ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ23
8ΦΡΑΝΤΖΗ17
9ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ14
10ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ11
11ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Δείτε αναλυτικά  τα αποτελέσματα των αγώνων για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β΄Κατηγορίας:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ –ΡΕΓΓΙΝΙ  1-1
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ  1-2
ΣΚΑΡΦΕΙΑ  – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ    1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ   1-0
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ   0-5

Βαθμολογία

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ
1ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ47
2ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ42
3ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ41
4ΡΕΓΓΙΝΙ37
5ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛ.36
6ΚΑΛΑΠΟΔΙ31
7ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ25
8ΚΟΜΝΗΝΟΣ19
9ΣΚΑΡΦΕΙΑ11
10ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ9
11ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡ. – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 1-0     
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΤΣΟΥΚΑ  1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ  7-2
ΔΟΞΑ ΖΗΛ. – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ         2-3  

Βαθμολογία

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ
1ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ45
2ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ44
3ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ42
4ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ40
5ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ32
6ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ26
7ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ19
8ΤΣΟΥΚΑ17
9ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ14
10ΓΑΡΔΙΚΙ14
11ΟΜΒΡΟΣ6

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 4-1
ΘΥΕΛΛΑ Μ. ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 2-3
ΑΝΘΗΛΗΣ – ΓΛΥΦΑ  0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΒΡΗ  2-2  
ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ   0-3 α.α

Βαθμολογία

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ
1ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ47
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ44
3ΔΙΒΡΗ40
4ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ40
5ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ34
6ΓΛΥΦΑ29
7ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ23
8ΦΡΑΝΤΖΗ17
9ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ14
10ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ11
11ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΙΑΒΑΣΤΕ