Ορισμοί Διαιτητών στα γήπεδα της Φθιώτιδας

Προσθέστε Εδώ το Κείμενο Επικεφαλίδας σας

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Εκτύπωση

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για  την   25η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία 25η αγωνιστική

 Αγώνας:   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΔΑΜ

Αγώνας:    ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:         ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ- ΧΑΝΗΣ

Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  B’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 64-2019 
21η αγωνιστική

 Αγώνας:   ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΛΟΒΟΑ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ

Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:       ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:     ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ- ΜΠΡΕΚΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:     ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝ

Αγώνας:      ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας:     ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ

Αγώνας:    ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ –ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

Αγώνας:     ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΛΑΙΝΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:      ΓΑΡΔΙΚΙ-ΤΣΟΥΚΑ   ΓΗΠ  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ

Αγώνας:    ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΤΣΙΑΡΑΣ

Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:      ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ    ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΒΡΗ     ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για  την   25η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία 25η αγωνιστική

 Αγώνας:   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΔΑΜ

Αγώνας:    ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:         ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ- ΧΑΝΗΣ

Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  B’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 64-2019 
21η αγωνιστική

 Αγώνας:   ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΛΟΒΟΑ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ

Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:       ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:     ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ- ΜΠΡΕΚΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:     ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝ

Αγώνας:      ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας:     ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ

Αγώνας:    ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ –ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

Αγώνας:     ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΛΑΙΝΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:      ΓΑΡΔΙΚΙ-ΤΣΟΥΚΑ   ΓΗΠ  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ

Αγώνας:    ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΤΣΙΑΡΑΣ

Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:      ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ    ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΒΡΗ     ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΙΑΒΑΣΤΕ