Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Φθιώτιδας:
Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 13-04-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία 26η αγωνιστική
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ ΩΡΑ 15.00
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ
4ος Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες που αναμένεται να διεξαχθούν για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας Φθιώτιδας:
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 13–04-2019
22η αγωνιστική
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΤΣΙΑΡΑΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ-ΛΑΙΝΑΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 14-4-2019 ΩΡΑ: 15.30
22η αγωνιστική
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΘΩΜΑΣ Β
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ –ΚΑΚΛΗΣ Ν
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ -ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ- ΚΟΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ