Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Φθιώτιδας

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Εκτύπωση

Δείτε το πρόγραμμα των  αγώνων  που  θα  διεξαχθούν    για  την   25η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

ΣΑΒΒΑΤΟ                  06/04/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          17.00   

1/ΓΗΠ.   ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.   ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

3/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ

4/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

5/ΓΗΠ.   ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

6/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

7/ΓΗΠ.   ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –   ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Δείτε το πρόγραμμα των  αγώνων  που  θα  διεξαχθούν    για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

ΣΑΒΒΑΤΟ              06/04/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                17.00  

1/ΓΗΠ.   ΡΑΧΩΝ:Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.   ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

3/ΓΗΠ.   ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΓΛΥΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ             07/04/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                  17.00

1/ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ –  ΡΕΓΓΙΝΙ

2/ΓΗΠ.   ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

3/ΓΗΠ.   ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ:ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

4/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ

5/ΓΗΠ.   ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣΣ

6/ΓΗΠ.    ΠΕΤΡΩΤΟΥ:ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ  –  ΟΜΒΡΟΣ

7/ΓΗΠ.    ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ :ΓΑΡΔΙΚΙ  –  ΤΣΟΥΚΑ

8/ΓΗΠ.    ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

9/ΓΗΠ.    ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ

10/ΓΗΠ.    ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

11/ΓΗΠ.    ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΔΙΒΡΗ

Δείτε το πρόγραμμα των  αγώνων  που  θα  διεξαχθούν    για  την   25η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

ΣΑΒΒΑΤΟ                  06/04/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          17.00   

1/ΓΗΠ.   ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.   ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

3/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ

4/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

5/ΓΗΠ.   ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

6/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

7/ΓΗΠ.   ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –   ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Δείτε το πρόγραμμα των  αγώνων  που  θα  διεξαχθούν    για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β’  Κατηγορίας  Φθιώτιδας:

ΣΑΒΒΑΤΟ              06/04/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                17.00  

1/ΓΗΠ.   ΡΑΧΩΝ:Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.   ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

3/ΓΗΠ.   ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΓΛΥΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ             07/04/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                  17.00

1/ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ –  ΡΕΓΓΙΝΙ

2/ΓΗΠ.   ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

3/ΓΗΠ.   ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ:ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

4/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ

5/ΓΗΠ.   ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣΣ

6/ΓΗΠ.    ΠΕΤΡΩΤΟΥ:ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ  –  ΟΜΒΡΟΣ

7/ΓΗΠ.    ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ :ΓΑΡΔΙΚΙ  –  ΤΣΟΥΚΑ

8/ΓΗΠ.    ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

9/ΓΗΠ.    ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ

10/ΓΗΠ.    ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

11/ΓΗΠ.    ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΔΙΒΡΗ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ