Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας ανακήρυξε τους υποψηφίους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως εξής:
- ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (μέχρι 15 σταυρούς)
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ) Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος |
|||
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ | ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ | |
ΑΦΡΑΤΗ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΤΕΡΕΖΑ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΓΑΤΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΗΛΙΑΣ | ΜΙΧΑΗΛ | |
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΓΚΙΒΙΣΗ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΖΑΦΕΙΡΗΣ | |
ΓΚΙΝΗ | ΕΛΕΝΗ | ΣΤΑΜΑΤΗΣ | |
ΕΥΘΥΜΙΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΚΑΘΕΝΙΩΤΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΚΑΪΡΗΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΚΕΡΑΤΣΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ | |
ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ | ΜΑΡΙΑ | ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | |
ΚΟΝΤΟΛΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
ΚΟΥΚΟΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΕΤΡΟΣ | |
ΚΟΥΦΑΛΕΞΗΣ | ΑΡΓΥΡΙΟΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ | |
ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | |
ΛΑΜΠΡΟΥ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | |
ΛΑΠΠΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΩΤΙΟΣ | |
ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΝΤΕΛΕΚΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | |
ΠΑΛΑΜΙΔΗ | ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ | ΧΡΗΣΤΟΣ | |
ΠΑΝΤΑΖΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΙΜΩΝ | |
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | |
ΡΕΓΓΙΝΑΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΡΑΖΟΥ | ΑΡΕΤΗ | ΣΤΑΥΡΟΣ | |
ΡΗΓΑΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
ΣΑΛΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΟΣ | |
ΣΕΓΚΟΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | |
ΣΙΜΙΤΖΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
ΣΟΥΜΠΑΚΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΜΙΧΑΗΛ | |
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΗΛΙΑΣ | |
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΥΡΩΝ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
ΣΥΚΙΩΤΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | |
ΤΖΑΝΕΤΟΥ | ΜΑΡΙΑΝΝΑ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΤΖΑΝΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | |
ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
ΨΥΧΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | |
ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ | |
ΑΓΓΕΛΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΒΛΑΧΟΥ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) | ΠΑΥΛΟΣ | |
ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΝΝΑ | ΘΑΛΑΣΣΗΣ | |
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΚΟΛΛΙΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | |
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΚΟΥΔΟΥΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | |
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΛΑΥΚΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΛΑΖΑΡΟΣ | |
ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ | ΑΝΔΡΕΑΣ | ΣΤΑΥΡΟΣ | |
ΜΠΟΚΑΡΗ | ΙΩΑΝΝΑ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΠΙΤΣΙΝΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ | |
ΡΟΓΚΑ | ΣΠΥΡΙΔΑ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ | ΧΑΪΔΕΜΕΝΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΣΑΧΙΝΗ | ΜΑΡΙΑ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΣΙΔΕΡΗΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΣΚΟΥΡΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
ΣΤΕΝΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
ΤΑΤΣΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | |
ΤΣΟΤΡΑΣ | ΞΕΝΟΦΩΝ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΧΑΪΝΑ | ΑΘΗΝΑ | ΣΤΑΥΡΟΣ | |
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ) Εκπρόσωπος: Μάρη Άννα |
|||
ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ | |
ΜΑΡΗ | ΑΝΝΑ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | |
ΠΕΤΡΑΚΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | |
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ | |||
ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ | |
ΣΠΙΘΑΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΗΛΙΑΣ |
- ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (μέχρι 3 σταυρούς)
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ) Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος |
|||
ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ | |
ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | |
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
ΠΕΤΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΣΕΓΚΟΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | |
ΨΥΧΑΣ | ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ | |
Συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΔΚΜ) Εκπρόσωπος: Κουδούνη – Ελευθεριάδου Σοφία |
|||
ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ | |
ΠΑΣΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ | |
ΣΤΕΝΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |