Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου,στους κήπους Αλιάρτου η συμμετοχή ΑΚΟ Λιβαδειάς

Μεγάλη ήταν η συμμετοχή αθλητών/τριών στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου, που φιλοξενήθηκε στους κήπους Αλιάρτου, με σύμμαχο και τον καλό καιρό. Τους αγώνες διοργάνωσε η ΕΑΣ-ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας, σε συνεργασία με τον Δήμο Αλιάρτου-Θεσπιών και τον Όμιλό

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Εκτύπωση

Μεγάλη ήταν η συμμετοχή αθλητών/τριών στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου, που φιλοξενήθηκε στους κήπους Αλιάρτου, με σύμμαχο και τον καλό καιρό.

Τους αγώνες διοργάνωσε η ΕΑΣ-ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας, σε συνεργασία με τον Δήμο Αλιάρτου-Θεσπιών και τον Όμιλό μας, μετείχαν όλοι οι σύλλογοι μέλη της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ.

Σ’ αυτούς τους αγώνες μετείχε και ο Όμιλός μας, με πολυπληθή ομάδα, στις περισσότερες κατηγορίες.

Την αποστολή συνόδευσαν αρκετά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, τα οποία συνέβαλαν στην διεξαγωγή των αγώνων, καθώς και οι προπονητές του ΑΚΟΛ Δήμητρα Αναγνώστου, Μιχάλης Τόλιας, Μαργαρίτα Λάμπρου και Νατάσα Τάγκαλη.

Σύμφωνα με τις επιδόσεις τους διακρίθηκαν οι παρακάτω αθλητές/τριες μας, αφήνοντας πολλές ελπίδες βελτίωσής.

Στα 1000 μ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 4:11:51 τερμάτισε στην 3η θέση

  • ΜΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 4:35:44, τερμάτισε στη 7η θέση

  • ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, με χρόνο 4:34:19, τερμάτισε στην 8η θέση

  • ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, με χρόνο 4:51:76, τερμάτισε στην 13η θέση

Στα 1000 μ. ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΛΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ, με χρόνο 5:05:34, τερμάτισε στην 6η θέση

  • ΖΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, με χρόνο 5:49:20, τερμάτισε στην 7η θέση

  • ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, με χρόνο 6:11:80, τερμάτισε στην 10η θέση

  • ΚΩΤΣΙΛΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, με χρόνο 6:12:20, τερμάτισε στην 11η θέση

  • ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, με χρόνο 6:15:60, τερμάτισε στην 13η θέση

  • ΦΟΥΦΟΥΛΑ ΑΠΩΛΛΩΝΙΑ, ε χρόνο 6:26:60, τερμάτισε στην 15η θέση

  • ΜΙΧΑ ΖΩΗ, με χρόνο 6:29:20, τερμάτισε στην 16η θέση

Στα 2000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2007)

  • ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ, με χρόνο 10:44:37, τερμάτισε στην 1η θέση

Στα 2000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2005)

  • ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, με χρόνο 9:49:47, τερμάτισε στην 12 θέση

Στα 3000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

  • ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, με χρόνο 12:42:12, τερμάτισε στην 3η θέση

  • ΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, με χρόνο 15:51:52, τερμάτισε στην 10η θέση

Στα 4000 μ. ΕΦΗΒΩΝ

  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, με χρόνο 17:07:69, τερμάτισε στην 1η θέση

Στην ΣΚΥΤΑΛΗ 3Χ1000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ & ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

  • Οι ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ & ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ?ΝΟΣ, με χρόνο 13:38:38, τερμάτισαν στην 3η θέση

  • Οι ΠΑΠΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ & ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, με χρόνο 14:26:38, τερμάτισαν στην 5η θέση

  • Οι ΔΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΜΠΑΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ & ΛΙΑΣΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, με χρόνο 14:40:16, τερμάτισαν στην 6η θέση

  • Οι ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ, ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ & ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ, με χρόνο 16:56:34, τερμάτισαν στην 11η θέση

  • Οι ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΑΝΝΑ, ΡΟΥΜΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ & ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, με χρόνο 17:31:00, τερμάτισαν στην 12η θέση

Στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ500 μ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΜΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ & ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 8:24:25, τερμάτισαν στην 1η θέση

Στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ500 μ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΜΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ & ΖΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, με χρόνο 8:58:40, τερμάτισαν στην 5η θέση

Οι επιδόσεις όλων των αθλητών και αθλητριών είναι αποτέλεσμα της προσπάθειας όλων όσων εμπλέκονται με τη λειτουργία του τμήματος στίβου.

Μεγάλη ήταν η συμμετοχή αθλητών/τριών στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου, που φιλοξενήθηκε στους κήπους Αλιάρτου, με σύμμαχο και τον καλό καιρό.

Τους αγώνες διοργάνωσε η ΕΑΣ-ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας, σε συνεργασία με τον Δήμο Αλιάρτου-Θεσπιών και τον Όμιλό μας, μετείχαν όλοι οι σύλλογοι μέλη της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ.

Σ’ αυτούς τους αγώνες μετείχε και ο Όμιλός μας, με πολυπληθή ομάδα, στις περισσότερες κατηγορίες.

Την αποστολή συνόδευσαν αρκετά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, τα οποία συνέβαλαν στην διεξαγωγή των αγώνων, καθώς και οι προπονητές του ΑΚΟΛ Δήμητρα Αναγνώστου, Μιχάλης Τόλιας, Μαργαρίτα Λάμπρου και Νατάσα Τάγκαλη.

Σύμφωνα με τις επιδόσεις τους διακρίθηκαν οι παρακάτω αθλητές/τριες μας, αφήνοντας πολλές ελπίδες βελτίωσής.

Στα 1000 μ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 4:11:51 τερμάτισε στην 3η θέση

  • ΜΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 4:35:44, τερμάτισε στη 7η θέση

  • ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, με χρόνο 4:34:19, τερμάτισε στην 8η θέση

  • ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, με χρόνο 4:51:76, τερμάτισε στην 13η θέση

Στα 1000 μ. ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΛΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ, με χρόνο 5:05:34, τερμάτισε στην 6η θέση

  • ΖΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, με χρόνο 5:49:20, τερμάτισε στην 7η θέση

  • ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, με χρόνο 6:11:80, τερμάτισε στην 10η θέση

  • ΚΩΤΣΙΛΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, με χρόνο 6:12:20, τερμάτισε στην 11η θέση

  • ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, με χρόνο 6:15:60, τερμάτισε στην 13η θέση

  • ΦΟΥΦΟΥΛΑ ΑΠΩΛΛΩΝΙΑ, ε χρόνο 6:26:60, τερμάτισε στην 15η θέση

  • ΜΙΧΑ ΖΩΗ, με χρόνο 6:29:20, τερμάτισε στην 16η θέση

Στα 2000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2007)

  • ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ, με χρόνο 10:44:37, τερμάτισε στην 1η θέση

Στα 2000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2005)

  • ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, με χρόνο 9:49:47, τερμάτισε στην 12 θέση

Στα 3000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

  • ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, με χρόνο 12:42:12, τερμάτισε στην 3η θέση

  • ΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, με χρόνο 15:51:52, τερμάτισε στην 10η θέση

Στα 4000 μ. ΕΦΗΒΩΝ

  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, με χρόνο 17:07:69, τερμάτισε στην 1η θέση

Στην ΣΚΥΤΑΛΗ 3Χ1000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ & ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

  • Οι ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ & ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ?ΝΟΣ, με χρόνο 13:38:38, τερμάτισαν στην 3η θέση

  • Οι ΠΑΠΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ & ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, με χρόνο 14:26:38, τερμάτισαν στην 5η θέση

  • Οι ΔΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΜΠΑΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ & ΛΙΑΣΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, με χρόνο 14:40:16, τερμάτισαν στην 6η θέση

  • Οι ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ, ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ & ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ, με χρόνο 16:56:34, τερμάτισαν στην 11η θέση

  • Οι ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΑΝΝΑ, ΡΟΥΜΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ & ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, με χρόνο 17:31:00, τερμάτισαν στην 12η θέση

Στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ500 μ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΜΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ & ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 8:24:25, τερμάτισαν στην 1η θέση

Στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ500 μ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΜΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ & ΖΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, με χρόνο 8:58:40, τερμάτισαν στην 5η θέση

Οι επιδόσεις όλων των αθλητών και αθλητριών είναι αποτέλεσμα της προσπάθειας όλων όσων εμπλέκονται με τη λειτουργία του τμήματος στίβου.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΙΑΒΑΣΤΕ