Η κλήρωση της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φθιώτιδας

Η κλήρωση της Α’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Αυγούστου το απόγευμα, στο κέντρο «Αυγέρης» στην παραλία Καινουρίου. Χωρίς ντέρμπυ η πρώτη αγωνιστική. Αναλυτικά η κλήρωση: 1η Αγωνιστική Καλύβια – Δαφνησιακός Αρκίτσας Μαλεσίνα –

Η κλήρωση της Α’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Αυγούστου το απόγευμα, στο κέντρο «Αυγέρης» στην παραλία Καινουρίου.

Χωρίς ντέρμπυ η πρώτη αγωνιστική.

Αναλυτικά η κλήρωση:

1η Αγωνιστική

Καλύβια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Μαλεσίνα – Ρεγγίνι

Ολυμπιακός Λαμίας – Ηράκλεια

Νέο Κρίκελλο – Άρης Αγ. Κων/νου

Αστέρας Σταυρού – Προοδευτική Λάρυμνας

Ευρυτανικός – Στυλίδα

Δάφνη Λιβανατών – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής

2η Αγωνιστική

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Μαλεσίνα

Ρεγγίνι – Νέο Κρίκελλο

Ηράκλεια – Αστέρας Σταυρού

Άρης Αγ. Κων/νου – Ευρυτανικός

Προοδευτική Λάρυμνας – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών

Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

3η Αγωνιστική

Καλύβια – Μαλεσίνα

Ολυμπιακός Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Νέο Κρίκελλο – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ευρυτανικός – Ρεγγίνι

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια

Δάφνη Λιβανατών – Άρης Αγ. Κων/νου

Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα

Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

4η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Λαμίας – Καλύβια

Μαλεσίνα – Νέο Κρίκελλο

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αστέρας Σταυρού

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ευρυτανικός

Ρεγγίνι – Δάφνη Λιβανατών

Ηράκλεια – Στυλίδα

Άρης Αγ. Κων/νου – Προοδευτική Λάρυμνας

Ρεπό: Κεραυνός Βαθυκοίλου

5η Αγωνιστική

Καλύβια – Νέο Κρίκελλο

Αστέρας Σταυρού – Ολυμπιακός Λαμίας

Ευρυτανικός – Μαλεσίνα

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Δάφνη Λιβανατών – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Προοδευτική Λάρυμνας – Ρεγγίνι

Ηράκλεια – Άρης Αγ. Κων/νου

Ρεπό: Στυλίδα

6η Αγωνιστική

Αστέρας Σταυρού – Καλύβια

Νέο Κρίκελλο – Ευρυτανικός

Ολυμπιακός Λαμίας – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Μαλεσίνα – Δάφνη Λιβανατών

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Στυλίδα

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Προοδευτική Λάρυμνας

Ρεγγίνι – Ηράκλεια

Ρεπό: Άρης Αγ. Κων/νου

7η Αγωνιστική

Καλύβια – Ευρυτανικός

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Αστέρας Σταυρού

Δάφνη Λιβανατών – Νέο Κρίκελλο

Στυλίδα – Ολυμπιακός Λαμίας

Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα

Άρης Αγ. Κων/νου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Ηράκλεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ρεπό: Ρεγγίνι

8η Αγωνιστική

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Καλύβια

Ευρυτανικός – Δάφνη Λιβανατών

Αστέρας Σταυρού – Στυλίδα

Νέο Κρίκελλο – Προοδευτική Λάρυμνας

Ολυμπιακός Λαμίας – Άρης Αγ. Κων/νου

Μαλεσίνα – Ηράκλεια

Νίκη Αγίας Παρασκευής – Ρεγγίνι

Ρεπό: Δαφνησιακός Αρκίτσας

9η Αγωνιστική

Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών

Στυλίδα – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Προοδευτική Λάρυμνας – Ευρυτανικός

Άρης Αγ. Κων/νου – Αστέρας Σταυρού

Ηράκλεια – Νέο Κρίκελλο

Ρεγγίνι – Ολυμπιακός Λαμίας

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Ρεπό: Μαλεσίνα

10η Αγωνιστική

Στυλίδα – Καλύβια

Δάφνη Λιβανατών – Προοδευτική Λάρυμνας

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Άρης Αγ. Κων/νου

Ευρυτανικός – Ηράκλεια

Αστέρας Σταυρού – Ρεγγίνι

Ολυμπιακός Λαμίας – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Μαλεσίνα – Νίκη Αγίας Παρασκευής

Ρεπό: Νέο Κρίκελλο

11η Αγωνιστική

Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας

Άρης Αγ. Κων/νου – Στυλίδα

Ηράκλεια – Δάφνη Λιβανατών

Ρεγγίνι – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αστέρας Σταυρού

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Νέο Κρίκελλο

Μαλεσίνα – Ολυμπιακός Λαμίας

Ρεπό: Ευρυτανικός

12η Αγωνιστική

Άρης Αγ. Κων/νου – Καλύβια

Προοδευτική Λάρυμνας – Ηράκλεια

Στυλίδα – Ρεγγίνι

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ευρυτανικός – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Αστέρας Σταυρού – Μαλεσίνα

Νέο Κρίκελλο – Ολυμπιακός Λαμίας

Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

13η Αγωνιστική

Καλύβια – Ηράκλεια

Ρεγγίνι – Άρης Αγ. Κων/νου

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Στυλίδα

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Δάφνη Λιβανατών

Μαλεσίνα – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Ολυμπιακός Λαμίας – Ευρυτανικός

Νέο Κρίκελλο – Αστέρας Σταυρού

Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

14η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Καλύβια

Άρης Αγ. Κων/νου – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Προοδευτική Λάρυμνας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Στυλίδα – Μαλεσίνα

Δάφνη Λιβανατών – Ολυμπιακός Λαμίας

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νέο Κρίκελλο

Ευρυτανικός – Αστέρας Σταυρού

Ρεπό: Ηράκλεια

15η Αγωνιστική

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ρεγγίνι

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ηράκλεια

Μαλεσίνα – Άρης Αγ. Κων/νου

Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας

Νέο Κρίκελλο – Στυλίδα

Αστέρας Σταυρού – Δάφνη Λιβανατών

Ευρυτανικός – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Ρεπό: Καλύβια

* Στον δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται.

Η κλήρωση της Α’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Αυγούστου το απόγευμα, στο κέντρο «Αυγέρης» στην παραλία Καινουρίου.

Χωρίς ντέρμπυ η πρώτη αγωνιστική.

Αναλυτικά η κλήρωση:

1η Αγωνιστική

Καλύβια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Μαλεσίνα – Ρεγγίνι

Ολυμπιακός Λαμίας – Ηράκλεια

Νέο Κρίκελλο – Άρης Αγ. Κων/νου

Αστέρας Σταυρού – Προοδευτική Λάρυμνας

Ευρυτανικός – Στυλίδα

Δάφνη Λιβανατών – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής

2η Αγωνιστική

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Μαλεσίνα

Ρεγγίνι – Νέο Κρίκελλο

Ηράκλεια – Αστέρας Σταυρού

Άρης Αγ. Κων/νου – Ευρυτανικός

Προοδευτική Λάρυμνας – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών

Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

3η Αγωνιστική

Καλύβια – Μαλεσίνα

Ολυμπιακός Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Νέο Κρίκελλο – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ευρυτανικός – Ρεγγίνι

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια

Δάφνη Λιβανατών – Άρης Αγ. Κων/νου

Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα

Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

4η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Λαμίας – Καλύβια

Μαλεσίνα – Νέο Κρίκελλο

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αστέρας Σταυρού

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ευρυτανικός

Ρεγγίνι – Δάφνη Λιβανατών

Ηράκλεια – Στυλίδα

Άρης Αγ. Κων/νου – Προοδευτική Λάρυμνας

Ρεπό: Κεραυνός Βαθυκοίλου

5η Αγωνιστική

Καλύβια – Νέο Κρίκελλο

Αστέρας Σταυρού – Ολυμπιακός Λαμίας

Ευρυτανικός – Μαλεσίνα

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Δάφνη Λιβανατών – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Προοδευτική Λάρυμνας – Ρεγγίνι

Ηράκλεια – Άρης Αγ. Κων/νου

Ρεπό: Στυλίδα

6η Αγωνιστική

Αστέρας Σταυρού – Καλύβια

Νέο Κρίκελλο – Ευρυτανικός

Ολυμπιακός Λαμίας – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Μαλεσίνα – Δάφνη Λιβανατών

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Στυλίδα

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Προοδευτική Λάρυμνας

Ρεγγίνι – Ηράκλεια

Ρεπό: Άρης Αγ. Κων/νου

7η Αγωνιστική

Καλύβια – Ευρυτανικός

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Αστέρας Σταυρού

Δάφνη Λιβανατών – Νέο Κρίκελλο

Στυλίδα – Ολυμπιακός Λαμίας

Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα

Άρης Αγ. Κων/νου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Ηράκλεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ρεπό: Ρεγγίνι

8η Αγωνιστική

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Καλύβια

Ευρυτανικός – Δάφνη Λιβανατών

Αστέρας Σταυρού – Στυλίδα

Νέο Κρίκελλο – Προοδευτική Λάρυμνας

Ολυμπιακός Λαμίας – Άρης Αγ. Κων/νου

Μαλεσίνα – Ηράκλεια

Νίκη Αγίας Παρασκευής – Ρεγγίνι

Ρεπό: Δαφνησιακός Αρκίτσας

9η Αγωνιστική

Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών

Στυλίδα – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Προοδευτική Λάρυμνας – Ευρυτανικός

Άρης Αγ. Κων/νου – Αστέρας Σταυρού

Ηράκλεια – Νέο Κρίκελλο

Ρεγγίνι – Ολυμπιακός Λαμίας

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Ρεπό: Μαλεσίνα

10η Αγωνιστική

Στυλίδα – Καλύβια

Δάφνη Λιβανατών – Προοδευτική Λάρυμνας

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Άρης Αγ. Κων/νου

Ευρυτανικός – Ηράκλεια

Αστέρας Σταυρού – Ρεγγίνι

Ολυμπιακός Λαμίας – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Μαλεσίνα – Νίκη Αγίας Παρασκευής

Ρεπό: Νέο Κρίκελλο

11η Αγωνιστική

Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας

Άρης Αγ. Κων/νου – Στυλίδα

Ηράκλεια – Δάφνη Λιβανατών

Ρεγγίνι – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αστέρας Σταυρού

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Νέο Κρίκελλο

Μαλεσίνα – Ολυμπιακός Λαμίας

Ρεπό: Ευρυτανικός

12η Αγωνιστική

Άρης Αγ. Κων/νου – Καλύβια

Προοδευτική Λάρυμνας – Ηράκλεια

Στυλίδα – Ρεγγίνι

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ευρυτανικός – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Αστέρας Σταυρού – Μαλεσίνα

Νέο Κρίκελλο – Ολυμπιακός Λαμίας

Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

13η Αγωνιστική

Καλύβια – Ηράκλεια

Ρεγγίνι – Άρης Αγ. Κων/νου

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Στυλίδα

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Δάφνη Λιβανατών

Μαλεσίνα – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Ολυμπιακός Λαμίας – Ευρυτανικός

Νέο Κρίκελλο – Αστέρας Σταυρού

Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

14η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Καλύβια

Άρης Αγ. Κων/νου – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Προοδευτική Λάρυμνας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Στυλίδα – Μαλεσίνα

Δάφνη Λιβανατών – Ολυμπιακός Λαμίας

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νέο Κρίκελλο

Ευρυτανικός – Αστέρας Σταυρού

Ρεπό: Ηράκλεια

15η Αγωνιστική

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ρεγγίνι

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ηράκλεια

Μαλεσίνα – Άρης Αγ. Κων/νου

Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας

Νέο Κρίκελλο – Στυλίδα

Αστέρας Σταυρού – Δάφνη Λιβανατών

Ευρυτανικός – Κεραυνός Βαθυκοίλου

Ρεπό: Καλύβια

* Στον δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *