Η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φθιώτιδας

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Αυγούστου το απόγευμα, στο κέντρο «Αυγέρης» στην παραλία Καινουρίου. Η πρώτη φάση ξεκινά στις 12 Σεπτεμβρίου. Α’ φάση Ηράκλεια – Κεραυνός Βαθύκοιλου Ελάτεια –

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Αυγούστου το απόγευμα, στο κέντρο «Αυγέρης» στην παραλία Καινουρίου.

Η πρώτη φάση ξεκινά στις 12 Σεπτεμβρίου.

Α’ φάση

Ηράκλεια – Κεραυνός Βαθύκοιλου

Ελάτεια – ΑΟ Στυλίδας

Άγιος Σεραφείμ – Μαλεσίνα

Ολυμπιακός Λαμίας –  Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

Αστέρας Σταυρού – Δάφνη Λιβανατών

Πελασγιακός – Όμβρος Ομβριακής

Δαφνησιακός – Προοδευτική Λάρυμνας

ΑΕ Καλυβίων – Λιανοκλάδι

Νίκη Αγίας Παρασκευής – Νεο Κρίκελλο

Δίβρη – Ρεγγίνι

Β’ φάση

Θύελλα Μεγάλης Βρύσης – Ευρυτανίας

Νικητής 6ου αγώνα (Πελασγιακός – Όμβρος) – Νικητής 1ου αγώνα (Ηράκλεια-Βαθύκοιλο)

Παρνασσός – Νικητής 8ου αγώνα (Καλύβια-Λιανοκλάδι)

Οπούντιος Μαρτίνου – Κόμνηνα

ΑΠΟ Αταλάντης – Νικητής 3ου αγώνα (Άγιος Σεραφείμ-Μαλεσίνα)

Νικητής 10ου αγώνα (Δίβρη-Ρεγγινι) – Νικητή 5ου αγώνα (Αστέρας Σταυρού- Δάφνη Λιβανατών)

Νικητής 2ου αγώνα (Ελατειακός-ΑΟ Στυλίδας) – Νικητή 7ου αγώνα (Δαφνησιακός -Λάρυμνα)

Νικητής 4ου αγώνα (Ολυμπιακός Λαμίας- Άρης Αγίου Κωνσταντίνου) – Νικητής 9ου αγώνα (Νίκη Αγίας Παρασκευής – Νέο Κρίκελλο)

Γ’ φάση

Νικητής Η – Νικητής ΣΤ

Νικητής Β – Νικητής Α

Νικητής Δ – Νικητής Ζ

Νικητής Γ – Νικητής Ε

Δ’ φάση

Νικητής Λ – Νικητής Θ

Νικητής Κ – Νικητής Ι

Τελικός

Νικητής Μ – Νικητής Ν

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Αυγούστου το απόγευμα, στο κέντρο «Αυγέρης» στην παραλία Καινουρίου.

Η πρώτη φάση ξεκινά στις 12 Σεπτεμβρίου.

Α’ φάση

Ηράκλεια – Κεραυνός Βαθύκοιλου

Ελάτεια – ΑΟ Στυλίδας

Άγιος Σεραφείμ – Μαλεσίνα

Ολυμπιακός Λαμίας –  Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

Αστέρας Σταυρού – Δάφνη Λιβανατών

Πελασγιακός – Όμβρος Ομβριακής

Δαφνησιακός – Προοδευτική Λάρυμνας

ΑΕ Καλυβίων – Λιανοκλάδι

Νίκη Αγίας Παρασκευής – Νεο Κρίκελλο

Δίβρη – Ρεγγίνι

Β’ φάση

Θύελλα Μεγάλης Βρύσης – Ευρυτανίας

Νικητής 6ου αγώνα (Πελασγιακός – Όμβρος) – Νικητής 1ου αγώνα (Ηράκλεια-Βαθύκοιλο)

Παρνασσός – Νικητής 8ου αγώνα (Καλύβια-Λιανοκλάδι)

Οπούντιος Μαρτίνου – Κόμνηνα

ΑΠΟ Αταλάντης – Νικητής 3ου αγώνα (Άγιος Σεραφείμ-Μαλεσίνα)

Νικητής 10ου αγώνα (Δίβρη-Ρεγγινι) – Νικητή 5ου αγώνα (Αστέρας Σταυρού- Δάφνη Λιβανατών)

Νικητής 2ου αγώνα (Ελατειακός-ΑΟ Στυλίδας) – Νικητή 7ου αγώνα (Δαφνησιακός -Λάρυμνα)

Νικητής 4ου αγώνα (Ολυμπιακός Λαμίας- Άρης Αγίου Κωνσταντίνου) – Νικητής 9ου αγώνα (Νίκη Αγίας Παρασκευής – Νέο Κρίκελλο)

Γ’ φάση

Νικητής Η – Νικητής ΣΤ

Νικητής Β – Νικητής Α

Νικητής Δ – Νικητής Ζ

Νικητής Γ – Νικητής Ε

Δ’ φάση

Νικητής Λ – Νικητής Θ

Νικητής Κ – Νικητής Ι

Τελικός

Νικητής Μ – Νικητής Ν

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *