2η αγωνιστική Α’ ΕΠΣΦ: Η αγωνιστική των φιλοξενούμενων

Η αγωνιστική των φιλοξενούμενων μπορεί να χαρακτηριστεί η 2η της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, καθώς ηττήθηκαν σ’ αυτή όλοι σχεδόν οι γηπεδούχοι το απόγευμα του Σαββάτου 3 Οκτωβρίου. Τα αποτελέσματα: Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια 1-2 Δαφνησιακός Αρκίτσας

Η αγωνιστική των φιλοξενούμενων μπορεί να χαρακτηριστεί η 2η της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, καθώς ηττήθηκαν σ’ αυτή όλοι σχεδόν οι γηπεδούχοι το απόγευμα του Σαββάτου 3 Οκτωβρίου.

Τα αποτελέσματα:

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια 1-2

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Μαλεσίνα 1-5

Ρεγγίνι – Νέο Κρίκελλο 5-0

Ηράκλεια – Αστέρας Σταυρού 2-5

Άρης Αγ. Κων/νου – Ευρυτανικός 1-1

Προοδευτική Λάρυμνας – Κεραυνός Βαθυκοίλου 6-1

Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών 1-4

Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

Βαθμολογία

Δάφνη Λιβανατών 6

Αστέρας Σταυρού 6

Μαλεσίνα 6

Καλύβια 6

Άρης Αγ. Κων/νου 4

Στυλίδα 3

Ολυμπιακός Λαμίας 3

Ρεγγίνι 3

Προοδευτική Λάρυμνας 3

Ευρυτανικός 1

Δαφνησιακός Αρκίτσας 0

Νέο Κρίκελλο 0

Κεραυνός Βαθυκοίλου 0

Ηράκλεια 0

Νίκη Αγ. Παρασκευής 0

Επόμενη αγωνιστική

Καλύβια – Μαλεσίνα

Ολυμπιακός Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Νέο Κρίκελλο – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ευρυτανικός – Ρεγγίνι

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια

Δάφνη Λιβανατών – Άρης Αγ. Κων/νου

Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα

Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

Η αγωνιστική των φιλοξενούμενων μπορεί να χαρακτηριστεί η 2η της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, καθώς ηττήθηκαν σ’ αυτή όλοι σχεδόν οι γηπεδούχοι το απόγευμα του Σαββάτου 3 Οκτωβρίου.

Τα αποτελέσματα:

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια 1-2

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Μαλεσίνα 1-5

Ρεγγίνι – Νέο Κρίκελλο 5-0

Ηράκλεια – Αστέρας Σταυρού 2-5

Άρης Αγ. Κων/νου – Ευρυτανικός 1-1

Προοδευτική Λάρυμνας – Κεραυνός Βαθυκοίλου 6-1

Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών 1-4

Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

Βαθμολογία

Δάφνη Λιβανατών 6

Αστέρας Σταυρού 6

Μαλεσίνα 6

Καλύβια 6

Άρης Αγ. Κων/νου 4

Στυλίδα 3

Ολυμπιακός Λαμίας 3

Ρεγγίνι 3

Προοδευτική Λάρυμνας 3

Ευρυτανικός 1

Δαφνησιακός Αρκίτσας 0

Νέο Κρίκελλο 0

Κεραυνός Βαθυκοίλου 0

Ηράκλεια 0

Νίκη Αγ. Παρασκευής 0

Επόμενη αγωνιστική

Καλύβια – Μαλεσίνα

Ολυμπιακός Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Νέο Κρίκελλο – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ευρυτανικός – Ρεγγίνι

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια

Δάφνη Λιβανατών – Άρης Αγ. Κων/νου

Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα

Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *