Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στη Β’ ΕΠΣΦ

Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας έλαβαν χώρα το Σαββατοκύριακο. Τα αποτελέσματα των τριών ομίλων: Α’ ΟΜΙΛΟΣ Σκάρφεια – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-7 Ελατειακός – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1-1 Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αετός Μενδενίτσας

Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας έλαβαν χώρα το Σαββατοκύριακο.

Τα αποτελέσματα των τριών ομίλων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σκάρφεια – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-7

Ελατειακός – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1-1

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αετός Μενδενίτσας 6-1

Παμμωλιακός – Αγρότης Τραγάνας 2-4

Καλαπόδι – Αταλάντη ’92 2-2

Κομνηνός Κόμνηνας – Καινούριο αναβλήθηκε

Βαθμολογία

  1. Κηφισσός Κ. Τιθορέας 6
  2. Αγρότης Τραγάνας 6
  3. Αστέρας Άγ. Σεραφείμ 4
  4. Καλαπόδι 4
  5. Παρνασσός Αμφίκλειας 4
  6. Ελατειακός 2
  7. Αταλάντη ’92 1*
  8. Αετός Μενδενίτσας 0
  9. Παμμωλιακός 0
  10. Σκάρφεια 0
  11. Καινούριο 0 *
  12. Κομνηνός Κόμνηνας 0**

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

Επόμενη αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια

Αγρότης Τραγάνας – Ελατειακός

Αταλάντη ’92 – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Κομνηνός Κόμνηνας – Παμμωλιακός

Καινούριο – Καλαπόδι

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Δόξα Ζηλευτού 2-5

Θύελλα Ροδωνιάς – Μεξιατικός 1-1

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Εθνικός Κομποτάδων 1-1

Ένωση 2010 – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 3-0

Αγρότης Λιανοκλαδίου – Τσούκα 3-1

Βαθμολογία

  1. Αγρότης Λιανοκλαδίου 6
  2. Ένωση 2010 6
  3. Μεξιατικός 4
  4. Εθνικός Κομποτάδων 4
  5. Τσούκα 3
  6. Δόξα Ζηλευτού 3
  7. Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 1
  8. Θύελλα Ροδωνιάς 1
  9. Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 0
  10. Αναγέννηση Γιαννιτσούς 0

Επόμενη αγωνιστική

Μεξιατικός – Δόξα Ζηλευτού

Τσούκα – Θύελλα Ροδωνιάς

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Εθνικός Κομποτάδων – Αγρότης Λιανοκλαδίου

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ένωση 2010

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική 11η

Όμβρος Ομβριακής – Πελασγιακός 2-3

Γαρδίκι – Θύελλα Μεγ. Βρύσης αναβλήθηκε

Ανθήλη – Δόξα Μοσχοχωρίου 2011 4-1

ΑΕ Εχιναίων – Αχιλλέας Δομοκού 1-2

Ρεπό: Δίβρη

Βαθμολογία

  1. Αχιλλέας Δομοκού 6
  2. Πελασγιακός 4
  3. Όμβρος Ομβριακής 3
  4. Δίβρη 3
  5. Ανθήλη 3
  6. ΑΕ Εχιναίων 1
  7. Θύελλα Μ. Βρύσης 0*
  8. Δόξα Μοσχοχωρίου 0
  9. Γαρδίκι 0*

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Πελασγιακός

Δίβρη – Γαρδίκι

Αχιλλέας Δομοκού – Όμβρος Ομβριακής

Ανθήλη – ΑΕ Εχιναίων

Ρεπό: Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας έλαβαν χώρα το Σαββατοκύριακο.

Τα αποτελέσματα των τριών ομίλων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σκάρφεια – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-7

Ελατειακός – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1-1

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αετός Μενδενίτσας 6-1

Παμμωλιακός – Αγρότης Τραγάνας 2-4

Καλαπόδι – Αταλάντη ’92 2-2

Κομνηνός Κόμνηνας – Καινούριο αναβλήθηκε

Βαθμολογία

  1. Κηφισσός Κ. Τιθορέας 6
  2. Αγρότης Τραγάνας 6
  3. Αστέρας Άγ. Σεραφείμ 4
  4. Καλαπόδι 4
  5. Παρνασσός Αμφίκλειας 4
  6. Ελατειακός 2
  7. Αταλάντη ’92 1*
  8. Αετός Μενδενίτσας 0
  9. Παμμωλιακός 0
  10. Σκάρφεια 0
  11. Καινούριο 0 *
  12. Κομνηνός Κόμνηνας 0**

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

Επόμενη αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια

Αγρότης Τραγάνας – Ελατειακός

Αταλάντη ’92 – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Κομνηνός Κόμνηνας – Παμμωλιακός

Καινούριο – Καλαπόδι

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Δόξα Ζηλευτού 2-5

Θύελλα Ροδωνιάς – Μεξιατικός 1-1

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Εθνικός Κομποτάδων 1-1

Ένωση 2010 – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 3-0

Αγρότης Λιανοκλαδίου – Τσούκα 3-1

Βαθμολογία

  1. Αγρότης Λιανοκλαδίου 6
  2. Ένωση 2010 6
  3. Μεξιατικός 4
  4. Εθνικός Κομποτάδων 4
  5. Τσούκα 3
  6. Δόξα Ζηλευτού 3
  7. Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 1
  8. Θύελλα Ροδωνιάς 1
  9. Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 0
  10. Αναγέννηση Γιαννιτσούς 0

Επόμενη αγωνιστική

Μεξιατικός – Δόξα Ζηλευτού

Τσούκα – Θύελλα Ροδωνιάς

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Εθνικός Κομποτάδων – Αγρότης Λιανοκλαδίου

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ένωση 2010

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική 11η

Όμβρος Ομβριακής – Πελασγιακός 2-3

Γαρδίκι – Θύελλα Μεγ. Βρύσης αναβλήθηκε

Ανθήλη – Δόξα Μοσχοχωρίου 2011 4-1

ΑΕ Εχιναίων – Αχιλλέας Δομοκού 1-2

Ρεπό: Δίβρη

Βαθμολογία

  1. Αχιλλέας Δομοκού 6
  2. Πελασγιακός 4
  3. Όμβρος Ομβριακής 3
  4. Δίβρη 3
  5. Ανθήλη 3
  6. ΑΕ Εχιναίων 1
  7. Θύελλα Μ. Βρύσης 0*
  8. Δόξα Μοσχοχωρίου 0
  9. Γαρδίκι 0*

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Πελασγιακός

Δίβρη – Γαρδίκι

Αχιλλέας Δομοκού – Όμβρος Ομβριακής

Ανθήλη – ΑΕ Εχιναίων

Ρεπό: Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *