Ο Καραντώνης στο Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής με τους διαιτητές.

Ο Δημήτρης Καραντώνης του Συνδέσμου Ημαθίας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει το πρώτο χρονικά παιχνίδι της 22ης αγωνιστικής της Super League, μεταξύ του Αστέρα Τρίπολης και της Λαμίας. Ο Σκωτσέζος Μάντεν θα σφυρίξει το αιώνιο ντέρμπυ μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές:

Σάββατο 13/2

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία: Καραντώνης (Απτόσογλου, Κωνσταντόπουλος, Περράκης, VAR: Φωτιάς AVAR: Σπυρόπουλος).

19:30 Απόλλωνας Αθηνών – Ατρόμητος Σκουλάς (Δίπλαρης, Πάγκαλος, Τζήλος, VAR: Παπαδόπουλος, AVAR: Μωϋσιάδης).

Κυριακή 14/2

15:00 Άρης – Παναιτωλικός: Βάτσιος (Τζιουβάρας, Καμπερίδης, Κοτσάνης, VAR: Μανούχος, AVAR: Πετρόπουλος).

17:15 Λάρισα – ΑΕΚ: Γκορτσίλας (Παπαδόπουλος, Αϊναλής, Αγγελάκης, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Νικολαΐδης).

17:15 ΟΦΗ – Βόλος: Τζοβάρας (Δημόπουλος, Γεωργακόπουλος, Κουμπαράκης, VAR: Σιδηρόπουλος, AVAR: Δημητριάδης).

19:30 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μάντεν (Ρουμ, Στιούαρτ, Κουτσιαύτης, VAR: Έστεβεζ, AVAR: Νικολακάκης).

Δευτέρα 15/2

Γιάννινα – ΠΑΟΚ: Διαμαντόπουλος (Πετρόπουλος, Κολοσιώνης, Μαλούτας, VAR: Έστεβεζ, AVAR: Φωτόπουλος).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός               57
  2. Άρης                            42
  3. ΠΑΟΚ                         40
  4. ΑΕΚ                             40
  5. Παναθηναϊκός           38
  6. Αστέρας Τρίπολης    36
  7. Ατρόμητος                  25
  8. Βόλος                          24
  9. Γιάννινα                      21
  10. Απόλλωνας Αθηνών 19 *
  11. ΟΦΗ                            19
  12. Παναιτωλικός           13
  13. Λαμία                          11 ***
  14. Λάρισα                        9 **

* Έχει ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

*** Έχει τρία παιχνίδια λιγότερα.

Ο Δημήτρης Καραντώνης του Συνδέσμου Ημαθίας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει το πρώτο χρονικά παιχνίδι της 22ης αγωνιστικής της Super League, μεταξύ του Αστέρα Τρίπολης και της Λαμίας. Ο Σκωτσέζος Μάντεν θα σφυρίξει το αιώνιο ντέρμπυ μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές:

Σάββατο 13/2

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία: Καραντώνης (Απτόσογλου, Κωνσταντόπουλος, Περράκης, VAR: Φωτιάς AVAR: Σπυρόπουλος).

19:30 Απόλλωνας Αθηνών – Ατρόμητος Σκουλάς (Δίπλαρης, Πάγκαλος, Τζήλος, VAR: Παπαδόπουλος, AVAR: Μωϋσιάδης).

Κυριακή 14/2

15:00 Άρης – Παναιτωλικός: Βάτσιος (Τζιουβάρας, Καμπερίδης, Κοτσάνης, VAR: Μανούχος, AVAR: Πετρόπουλος).

17:15 Λάρισα – ΑΕΚ: Γκορτσίλας (Παπαδόπουλος, Αϊναλής, Αγγελάκης, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Νικολαΐδης).

17:15 ΟΦΗ – Βόλος: Τζοβάρας (Δημόπουλος, Γεωργακόπουλος, Κουμπαράκης, VAR: Σιδηρόπουλος, AVAR: Δημητριάδης).

19:30 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μάντεν (Ρουμ, Στιούαρτ, Κουτσιαύτης, VAR: Έστεβεζ, AVAR: Νικολακάκης).

Δευτέρα 15/2

Γιάννινα – ΠΑΟΚ: Διαμαντόπουλος (Πετρόπουλος, Κολοσιώνης, Μαλούτας, VAR: Έστεβεζ, AVAR: Φωτόπουλος).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός               57
  2. Άρης                            42
  3. ΠΑΟΚ                         40
  4. ΑΕΚ                             40
  5. Παναθηναϊκός           38
  6. Αστέρας Τρίπολης    36
  7. Ατρόμητος                  25
  8. Βόλος                          24
  9. Γιάννινα                      21
  10. Απόλλωνας Αθηνών 19 *
  11. ΟΦΗ                            19
  12. Παναιτωλικός           13
  13. Λαμία                          11 ***
  14. Λάρισα                        9 **

* Έχει ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

*** Έχει τρία παιχνίδια λιγότερα.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *