Ο Κουτσιαύτης στο ΠΑΟΚ – Λαμία την Κυριακή

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής με τους ορισμούς των διαιτητών.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Εκτύπωση

Ο Αριστομένης Κουτσιαύτης του Συνδέσμου Άρτας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει τη δύσκολη έξοδο της Λαμίας στην Τούμπα, προκειμένου να αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ για την 23η αγωνιστική της Super League, την ερχόμενη Κυριακή. Ο Σιδηρόπουλος στο ντέρμπυ Ολυμπιακός – Άρης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής με τους ορισμούς των διαιτητών:

Σάββατο 20/2

17:15 Ατρόμητος – Λάρισα: Αγκάγιεφ (Κούλα, Πετρόπουλος, 4ος: Βάτσιος, VAR: Φωτιάς, AVAR: Μεϊντάνας).

19:30 ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης: Πέλιτο (Ιμπρισιμπέγκοβιτς, Μπέλιο, 4ος: Τζοβάρας, VAR: Ερνάντες, AVAR: Ψαρρής).

Κυριακή 21/2

15:00 Βόλος – Απόλλωνας Αθηνών: Μανούχος (Κόλλιας, Παπαδάκης, 4ος: Τσακαλίδης, VAR: Αγκάγιεφ, AVAR: Καλαμπόκης).

15:00 ΠΑΟΚ – Λαμία: Κουτσιαύτης (Μπουκμπάουμ, Δημητριάδης, 4ος: Καραντώνης, VAR: Σκουλάς, AVAR: Χριστάκογλου).

17:15 Γιάννινα – ΟΦΗ: Κουμπαράκης (Νικολαΐδης, Σαμοΐλης, 4ος: Αγγελάκης, VAR: Γκορτσίλας, AVAR: Δημητριάδης).

19:30 Ολυμπιακός – Άρης: Σιδηρόπουλος (Κωσταράς, Νικολακάκης, 4ος: Μαλούτας, VAR: Ερνάντες, AVAR: Κουρομπύλια).

Δευτέρα 22/2

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός: Παπαδόπουλος (Κολοσιώνης, Σινιοράκης, 4ος: Βρέσκας, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Απτόσογλου).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός 57
  2. Άρης 43
  3. ΑΕΚ 43
  4. ΠΑΟΚ 43
  5. Παναθηναϊκός 41
  6. Αστέρας Τρίπολης 37
  7. Βόλος 27
  8. Ατρόμητος 25
  9. Απόλλωνας Αθηνών 22 *
  10. Γιάννινα 21
  11. ΟΦΗ 19
  12. Παναιτωλικός 14
  13. ΠΑΣ Λαμία 12 ***
  14. Λάρισα 9 **

* Έχει ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

*** Έχει τρία παιχνίδια λιγότερα.

Ο Αριστομένης Κουτσιαύτης του Συνδέσμου Άρτας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει τη δύσκολη έξοδο της Λαμίας στην Τούμπα, προκειμένου να αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ για την 23η αγωνιστική της Super League, την ερχόμενη Κυριακή. Ο Σιδηρόπουλος στο ντέρμπυ Ολυμπιακός – Άρης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής με τους ορισμούς των διαιτητών:

Σάββατο 20/2

17:15 Ατρόμητος – Λάρισα: Αγκάγιεφ (Κούλα, Πετρόπουλος, 4ος: Βάτσιος, VAR: Φωτιάς, AVAR: Μεϊντάνας).

19:30 ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης: Πέλιτο (Ιμπρισιμπέγκοβιτς, Μπέλιο, 4ος: Τζοβάρας, VAR: Ερνάντες, AVAR: Ψαρρής).

Κυριακή 21/2

15:00 Βόλος – Απόλλωνας Αθηνών: Μανούχος (Κόλλιας, Παπαδάκης, 4ος: Τσακαλίδης, VAR: Αγκάγιεφ, AVAR: Καλαμπόκης).

15:00 ΠΑΟΚ – Λαμία: Κουτσιαύτης (Μπουκμπάουμ, Δημητριάδης, 4ος: Καραντώνης, VAR: Σκουλάς, AVAR: Χριστάκογλου).

17:15 Γιάννινα – ΟΦΗ: Κουμπαράκης (Νικολαΐδης, Σαμοΐλης, 4ος: Αγγελάκης, VAR: Γκορτσίλας, AVAR: Δημητριάδης).

19:30 Ολυμπιακός – Άρης: Σιδηρόπουλος (Κωσταράς, Νικολακάκης, 4ος: Μαλούτας, VAR: Ερνάντες, AVAR: Κουρομπύλια).

Δευτέρα 22/2

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός: Παπαδόπουλος (Κολοσιώνης, Σινιοράκης, 4ος: Βρέσκας, VAR: Ευαγγέλου, AVAR: Απτόσογλου).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός 57
  2. Άρης 43
  3. ΑΕΚ 43
  4. ΠΑΟΚ 43
  5. Παναθηναϊκός 41
  6. Αστέρας Τρίπολης 37
  7. Βόλος 27
  8. Ατρόμητος 25
  9. Απόλλωνας Αθηνών 22 *
  10. Γιάννινα 21
  11. ΟΦΗ 19
  12. Παναιτωλικός 14
  13. ΠΑΣ Λαμία 12 ***
  14. Λάρισα 9 **

* Έχει ένα παιχνίδι λιγότερο.

** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

*** Έχει τρία παιχνίδια λιγότερα.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΙΑΒΑΣΤΕ