Ο Παπαδόπουλος στο Λαμία – Γιάννινα

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής με τους διαιτητές.

Ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση στο «Αθανάσιος Διάκος», ανάμεσα στη Λαμία και τα Γιάννινα την Κυριακή (28/2), για την 24η αγωνιστική της Super League. Ο Βούλγαρος Καμπάκοφ στο αθηναϊκό ντέρμπυ του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ.

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής με τους διαιτητές:

Σάββατο 27/2

17:15 Απόλλωνας Αθηνών – ΟΦΗ: Γκορτσίλας (Βασιλόπουλος, Χριστάκογλου, 4ος:Τζήλος, VAR: Σιδηρόπουλος, AVAR: Μπουμπάουμ).

19:30 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Ευαγγέλου (Νικολακάκης, Ψαρρής, 4ος: Κοτσάνης, VAR: Πάουλους, AVAR: Μεϊντάνας).

Κυριακή 28/2

15:00 Άρης – Ατρόμητος: Τζοβάρας (Κόλλιας, Μπαλτάς, 4ος: Βρέσκας, VAR: Κουμπαράκης, AVAR: Παπαδάκης).

17:15 Λάρισα – Παναιτωλικός: Διαμαντόπουλος (Νικολαΐδης, Κολλιάκος, 4ος: Βάτσιος, VAR: Μανούχος, AVAR: Μωϋσιάδης).

17:15 Λαμία – Γιάννινα: Παπαδόπουλος (Αλεξέας, Τριανταφύλλου, 4ος: Κουτσιαύτης, VAR: Φωτιάς, AVAR: Δημόπουλος).

19:30 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ: Καμπάκοφ (Ντιγιάν, Βεσελίνοφ, 4ος: Σκουλάς, VAR: Πάουλους, AVAR: Φωτόπουλος).

Δευτέρα 1/3

Βόλος – Ολυμπιακός: Βερίσιμο (Πετρόπουλος, Δημητριάδης, 4ος: Καραντώνης, VAR: Εστέβες, AVAR: Κωνσταντίνου).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός              58
  2. ΠΑΟΚ                        46
  3. Άρης                           44
  4. ΑΕΚ                            44
  5. Παναθηναϊκός          41
  6. Αστέρας Τρίπολης    38
  7. Βόλος                          30
  8. Ατρόμητος                 26
  9. Γιάννινα                     24
  10. Απόλλωνας Αθηνών 22
  11. ΟΦΗ                            19
  12. Λαμία                          18 *
  13. Παναιτωλικός            17
  14. Λάρισα                        10 *

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση στο «Αθανάσιος Διάκος», ανάμεσα στη Λαμία και τα Γιάννινα την Κυριακή (28/2), για την 24η αγωνιστική της Super League. Ο Βούλγαρος Καμπάκοφ στο αθηναϊκό ντέρμπυ του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ.

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής με τους διαιτητές:

Σάββατο 27/2

17:15 Απόλλωνας Αθηνών – ΟΦΗ: Γκορτσίλας (Βασιλόπουλος, Χριστάκογλου, 4ος:Τζήλος, VAR: Σιδηρόπουλος, AVAR: Μπουμπάουμ).

19:30 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Ευαγγέλου (Νικολακάκης, Ψαρρής, 4ος: Κοτσάνης, VAR: Πάουλους, AVAR: Μεϊντάνας).

Κυριακή 28/2

15:00 Άρης – Ατρόμητος: Τζοβάρας (Κόλλιας, Μπαλτάς, 4ος: Βρέσκας, VAR: Κουμπαράκης, AVAR: Παπαδάκης).

17:15 Λάρισα – Παναιτωλικός: Διαμαντόπουλος (Νικολαΐδης, Κολλιάκος, 4ος: Βάτσιος, VAR: Μανούχος, AVAR: Μωϋσιάδης).

17:15 Λαμία – Γιάννινα: Παπαδόπουλος (Αλεξέας, Τριανταφύλλου, 4ος: Κουτσιαύτης, VAR: Φωτιάς, AVAR: Δημόπουλος).

19:30 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ: Καμπάκοφ (Ντιγιάν, Βεσελίνοφ, 4ος: Σκουλάς, VAR: Πάουλους, AVAR: Φωτόπουλος).

Δευτέρα 1/3

Βόλος – Ολυμπιακός: Βερίσιμο (Πετρόπουλος, Δημητριάδης, 4ος: Καραντώνης, VAR: Εστέβες, AVAR: Κωνσταντίνου).

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός              58
  2. ΠΑΟΚ                        46
  3. Άρης                           44
  4. ΑΕΚ                            44
  5. Παναθηναϊκός          41
  6. Αστέρας Τρίπολης    38
  7. Βόλος                          30
  8. Ατρόμητος                 26
  9. Γιάννινα                     24
  10. Απόλλωνας Αθηνών 22
  11. ΟΦΗ                            19
  12. Λαμία                          18 *
  13. Παναιτωλικός            17
  14. Λάρισα                        10 *

* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *