7 Φεβρουαρίου 2023

ΕΠΣΦ: Οι αγώνες Α΄ και Β΄ Κατηγορίας

Aναλυτικά το πρόγραμμα

Facebook
Twitter
Email
Εκτύπωση

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

1/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ: ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
2/ ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
3/ ΓΗΠ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
4/ ΓΗΠ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
5/ ΓΗΠ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
6/ ΓΗΠ. ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ 0 – 3 Χ.Α.
ΡΕΠΟ: ΣΤΥΛΙΣ

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16.00
1/ΓΗΠ. Μ. ΒΡΥΣΗΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00
1/ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ
2/ ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
3/ΓΗΠ. ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ
4/ ΓΗΠ. Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ: ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
5/ ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ: ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
6/ ΓΗΠ. ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ: ΓΑΡΔΙΚΙ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
7 /ΓΗΠ. ΔΙΒΡΗΣ: ΔΙΒΡΗ – Α.Ε.ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010
8 /ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: ΤΣΟΥΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
9/ ΓΗΠ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
10/ΓΗΠ. ΡΑΧΕΩΝ: Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
11/ΓΗΠ. ΓΛΥΦΑΣ: ΓΛΥΦΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
12/ΓΗΠ. ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ: ΟΜΒΡΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Τα σωματεία ΚΟΜΝΗΝΟΣ και ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ παραιτηθήκαν από το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας περιόδου 2022-2023.

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

1/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ: ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
2/ ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
3/ ΓΗΠ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
4/ ΓΗΠ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
5/ ΓΗΠ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
6/ ΓΗΠ. ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ 0 – 3 Χ.Α.
ΡΕΠΟ: ΣΤΥΛΙΣ

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16.00
1/ΓΗΠ. Μ. ΒΡΥΣΗΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00
1/ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ
2/ ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
3/ΓΗΠ. ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ
4/ ΓΗΠ. Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ: ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
5/ ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ: ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
6/ ΓΗΠ. ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ: ΓΑΡΔΙΚΙ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
7 /ΓΗΠ. ΔΙΒΡΗΣ: ΔΙΒΡΗ – Α.Ε.ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010
8 /ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: ΤΣΟΥΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
9/ ΓΗΠ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
10/ΓΗΠ. ΡΑΧΕΩΝ: Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
11/ΓΗΠ. ΓΛΥΦΑΣ: ΓΛΥΦΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
12/ΓΗΠ. ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ: ΟΜΒΡΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Τα σωματεία ΚΟΜΝΗΝΟΣ και ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ παραιτηθήκαν από το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας περιόδου 2022-2023.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ