O Ναυτικός Όμιλος Χαλκίδας Πρωταθλητής Ελλάδος στο Κανόε Καγιάκ Σλάλομ 2022

Facebook
Twitter
Email
Εκτύπωση

Mε επιτυχία διεξήχθησαν την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022, το Πρωτάθλημα Κανόε Καγιάκ Σλάλομ 2022 και το 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης.

Συγκεκριμένα το 22ο Πρωτάθλημα πραγματοποιήθηκε στα ρεύματα του Ευρίπου, με ρεύμα από Νότο προς Βορρά 8.30-12.30, ενώ το 17ο Πρωτάθλημα που αφορά σε παιδιά ηλικίας έως 14 ετών με ρεύματα από Βορρά προς Νότο 14.00-16.30.

Ο Ναυτικός Όμιλος Χαλκίδας ανακηρύχθηκε Πρωταθλητής Ελλάδας εις διπλούν.

22ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Κ1 Παίδων
Χρυσό μετάλλιο: Πανταζής Νικόλαος
Ασημένιο μετάλλιο: Δερμάτης Κυριάκος
Χάλκινο μετάλλιο: Γκάβαλης Ιωάννης-Σταύρος
Συμμετείχε επίσης ο Πολίτης Βασίλειος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση.

Κ1 Εφήβων
Χρυσό μετάλλιο: Παντελίδης Αντώνιος
Ασημένιο μετάλλιο: Πανταζής Νικόλαος
Χάλκινο μετάλλιο :Ηλιάδης Ιούλιος
Συμμετείχε επίσης ο Πολίτης Βασίλειος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση, ο Γκάβαλης Ιωάννης την 5η και ο Φρυγανάς Βασίλειος την 6η

Κ1 Ανδρών
Χάλκινο μετάλλιο :Αρβανίτης Παναγιώτης
Συμμετείχε επίσης ο Παντελίδης Αντώνιος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση, ο Λαθουράς Γεώργιος την 5η, ο Ηλιάδης Ιούλιος την 8η,Ντοβολης Μ 10η, Πανταζής ν 11η, Φρυγανάς Β 12η, Τουλούμης Γ 13η, Μαντάς Θ 14η, Παππας Γ 15η.

C1 Εφήβων
Χρυσό μετάλλιο: Δερμάτης Κυριάκος
Ασημένιο μετάλλιο: Κομνηνός Γρηγόριος

C1 Ανδρων
Χρυσό μετάλλιο: Δερμάτης Κυριάκος
Ασημένιο μετάλλιο: Κομνηνός Γρηγόριος
Χάλκινο μετάλλιο: Παύλου Γεώργιος
Συμμετείχε επίσης ο Ηλιάδης Ιούλιος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση

Κ1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου Γεωργία
Χάλκινο μετάλλιο: Κακαρά Στέλλα
Συμμετείχε επίσης η Βλάχου Ελπινίκη, η οποία κατέλαβε την 6η θέση και η Καμινάρη Ελευθερία την 8η

C1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου Γεωργία
Ασημένιο μετάλλιο: Κακαρά Στέλλα
Χάλκινο μετάλλιο: Βλάχου Ελπινίκη

3xC1 Ανδρών
Χρυσό μετάλλιο: Δερμάτης-Κομνηνός-Παύλου

3xC1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου-Κακαρά-Βλάχου

3xK1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου-Κακαρά-Βλάχου

3xK1 Ανδρών
Χρυσό μετάλλιο: Ηλιάδης-Πανταζής -Παντελίδης

3xK1 Παίδων
Χρυσό μετάλλιο: Γκάβαλης-Πολίτης-Δερμάτης

17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης

C1 Παμπαίδων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Ιώαννης
Ασημένιο μετάλλιο: Μιμηγιάννης Ευστάθιος

C1 Προαγωνιστική Κοριτσιών
Χρυσό μετάλλιο: Κοτσιφή Ελενη
Ασημένιο μετάλλιο: Αδαμοπούλου Χαρίκλεια

Κ1 Παγκορασίδων
Χρυσό μετάλλιο: Τζίνη Παρασκευή
Ασημένιο μετάλλιο: Ρέλλια Γεωργία
Χάλκινο μετάλλιο: Γκίκα Γρανέτα

C1 Κορασίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ορφανού Αντιγόνη

Κ1 Παίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Δημήτριος
Ασημένιο μετάλλιο: Καραμπάς Ηλίας
Χάλκινο μετάλλιο: Μούτουπας Κωνσταντίνος
Συμμετείχαν επίσης οι Πατέλης 4ος , Παρίκος 5ος, Πολίτης 6ος, Πάνος 7ος, Στασινόπουλος 8ος, Βεζύρης 10ος,
Γκίκας 11ος, Φραγκίσκος 12ος.

Κ1 Κορασίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ορφανού Αντιγόνη
Ασημένιο μετάλλιο: Καλαμιώτη Δέσποινα

C1 Παίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Πατέλης Νικόλαος
Ασημένιο μετάλλιο: Ζάχος Δημήτριος
Χάλκινο μετάλλιο: Πάνος Ιωάννης
Συμμετείχε επίσης ο Βεζύρης Α και κατέλαβε την 4η θέση.

Κ1 Προαγωνιστική Αγοριών
Χρυσό μετάλλιο: Ρουμελιώτης Βασίλειος
Ασημένιο μετάλλιο: Τέρρης Γεωργιος
Χάλκινο μετάλλιο: Καραμέρης Αθανασιος
Συμμετείχαν επίσης οι Αναγνώστου 4ος , Δήμου 5ος,Κομνηνάκης 6ος, Τσάλεζας 7ος.

C1 Παγκορασίδων
Χρυσό μετάλλιο: Τζίνη Παρασκευή
Ασημένιο μετάλλιο: Ρέλλια Γεωργία
Χάλκινο μετάλλιο: Γκίκα Γρανέτα

Κ1 Προαγωνιστική Κοριτσιών
Χρυσό μετάλλιο: Κοτσίφη Ελένη
Χάλκινο μετάλλιο: Κομνηνάκη Ιόλη

Κ1 Παμπάιδων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Ιωάννης
Ασημένιο μετάλλιο: Μπασιάκος Κων/νος
Χάλκινο μετάλλιο: Χουλιαράς Αλέξανδρος
Συμμετείχαν επίσης οι Αφράτης 4ος , Δόσκορης 5ος, Μιμηγιάννης 6ος, Καψιώχας 7ος.

3x Κ1 Παγκορασίδων
Χρυσό μετάλλιο: Ρέλλια-Τζίνη-Γκίκα

3x Κ1 Παίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Δ-Μουτουπας Κ-Πατελης Ν
Ασημένιο μετάλλιο: Παρίκος Ν-Καραμπας Λ-Πολίτης Α

3x Κ1 Προαγωνιστική Αγοριών
Χρυσό μετάλλιο: Ρουμελιώτης -Τερρης- Καραμέρης

3x Κ1 Παμπαίδων
Χρυσό μετάλλιο: Μπασιάκος- Δόσκορης- Μιμηγιάννης

Mε επιτυχία διεξήχθησαν την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022, το Πρωτάθλημα Κανόε Καγιάκ Σλάλομ 2022 και το 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης.

Συγκεκριμένα το 22ο Πρωτάθλημα πραγματοποιήθηκε στα ρεύματα του Ευρίπου, με ρεύμα από Νότο προς Βορρά 8.30-12.30, ενώ το 17ο Πρωτάθλημα που αφορά σε παιδιά ηλικίας έως 14 ετών με ρεύματα από Βορρά προς Νότο 14.00-16.30.

Ο Ναυτικός Όμιλος Χαλκίδας ανακηρύχθηκε Πρωταθλητής Ελλάδας εις διπλούν.

22ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Κ1 Παίδων
Χρυσό μετάλλιο: Πανταζής Νικόλαος
Ασημένιο μετάλλιο: Δερμάτης Κυριάκος
Χάλκινο μετάλλιο: Γκάβαλης Ιωάννης-Σταύρος
Συμμετείχε επίσης ο Πολίτης Βασίλειος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση.

Κ1 Εφήβων
Χρυσό μετάλλιο: Παντελίδης Αντώνιος
Ασημένιο μετάλλιο: Πανταζής Νικόλαος
Χάλκινο μετάλλιο :Ηλιάδης Ιούλιος
Συμμετείχε επίσης ο Πολίτης Βασίλειος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση, ο Γκάβαλης Ιωάννης την 5η και ο Φρυγανάς Βασίλειος την 6η

Κ1 Ανδρών
Χάλκινο μετάλλιο :Αρβανίτης Παναγιώτης
Συμμετείχε επίσης ο Παντελίδης Αντώνιος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση, ο Λαθουράς Γεώργιος την 5η, ο Ηλιάδης Ιούλιος την 8η,Ντοβολης Μ 10η, Πανταζής ν 11η, Φρυγανάς Β 12η, Τουλούμης Γ 13η, Μαντάς Θ 14η, Παππας Γ 15η.

C1 Εφήβων
Χρυσό μετάλλιο: Δερμάτης Κυριάκος
Ασημένιο μετάλλιο: Κομνηνός Γρηγόριος

C1 Ανδρων
Χρυσό μετάλλιο: Δερμάτης Κυριάκος
Ασημένιο μετάλλιο: Κομνηνός Γρηγόριος
Χάλκινο μετάλλιο: Παύλου Γεώργιος
Συμμετείχε επίσης ο Ηλιάδης Ιούλιος, ο οποίος κατέλαβε την 4η θέση

Κ1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου Γεωργία
Χάλκινο μετάλλιο: Κακαρά Στέλλα
Συμμετείχε επίσης η Βλάχου Ελπινίκη, η οποία κατέλαβε την 6η θέση και η Καμινάρη Ελευθερία την 8η

C1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου Γεωργία
Ασημένιο μετάλλιο: Κακαρά Στέλλα
Χάλκινο μετάλλιο: Βλάχου Ελπινίκη

3xC1 Ανδρών
Χρυσό μετάλλιο: Δερμάτης-Κομνηνός-Παύλου

3xC1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου-Κακαρά-Βλάχου

3xK1 Γυναικών
Χρυσό μετάλλιο: Μώρου-Κακαρά-Βλάχου

3xK1 Ανδρών
Χρυσό μετάλλιο: Ηλιάδης-Πανταζής -Παντελίδης

3xK1 Παίδων
Χρυσό μετάλλιο: Γκάβαλης-Πολίτης-Δερμάτης

17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης

C1 Παμπαίδων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Ιώαννης
Ασημένιο μετάλλιο: Μιμηγιάννης Ευστάθιος

C1 Προαγωνιστική Κοριτσιών
Χρυσό μετάλλιο: Κοτσιφή Ελενη
Ασημένιο μετάλλιο: Αδαμοπούλου Χαρίκλεια

Κ1 Παγκορασίδων
Χρυσό μετάλλιο: Τζίνη Παρασκευή
Ασημένιο μετάλλιο: Ρέλλια Γεωργία
Χάλκινο μετάλλιο: Γκίκα Γρανέτα

C1 Κορασίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ορφανού Αντιγόνη

Κ1 Παίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Δημήτριος
Ασημένιο μετάλλιο: Καραμπάς Ηλίας
Χάλκινο μετάλλιο: Μούτουπας Κωνσταντίνος
Συμμετείχαν επίσης οι Πατέλης 4ος , Παρίκος 5ος, Πολίτης 6ος, Πάνος 7ος, Στασινόπουλος 8ος, Βεζύρης 10ος,
Γκίκας 11ος, Φραγκίσκος 12ος.

Κ1 Κορασίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ορφανού Αντιγόνη
Ασημένιο μετάλλιο: Καλαμιώτη Δέσποινα

C1 Παίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Πατέλης Νικόλαος
Ασημένιο μετάλλιο: Ζάχος Δημήτριος
Χάλκινο μετάλλιο: Πάνος Ιωάννης
Συμμετείχε επίσης ο Βεζύρης Α και κατέλαβε την 4η θέση.

Κ1 Προαγωνιστική Αγοριών
Χρυσό μετάλλιο: Ρουμελιώτης Βασίλειος
Ασημένιο μετάλλιο: Τέρρης Γεωργιος
Χάλκινο μετάλλιο: Καραμέρης Αθανασιος
Συμμετείχαν επίσης οι Αναγνώστου 4ος , Δήμου 5ος,Κομνηνάκης 6ος, Τσάλεζας 7ος.

C1 Παγκορασίδων
Χρυσό μετάλλιο: Τζίνη Παρασκευή
Ασημένιο μετάλλιο: Ρέλλια Γεωργία
Χάλκινο μετάλλιο: Γκίκα Γρανέτα

Κ1 Προαγωνιστική Κοριτσιών
Χρυσό μετάλλιο: Κοτσίφη Ελένη
Χάλκινο μετάλλιο: Κομνηνάκη Ιόλη

Κ1 Παμπάιδων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Ιωάννης
Ασημένιο μετάλλιο: Μπασιάκος Κων/νος
Χάλκινο μετάλλιο: Χουλιαράς Αλέξανδρος
Συμμετείχαν επίσης οι Αφράτης 4ος , Δόσκορης 5ος, Μιμηγιάννης 6ος, Καψιώχας 7ος.

3x Κ1 Παγκορασίδων
Χρυσό μετάλλιο: Ρέλλια-Τζίνη-Γκίκα

3x Κ1 Παίδων Αρχαρίων
Χρυσό μετάλλιο: Ζάχος Δ-Μουτουπας Κ-Πατελης Ν
Ασημένιο μετάλλιο: Παρίκος Ν-Καραμπας Λ-Πολίτης Α

3x Κ1 Προαγωνιστική Αγοριών
Χρυσό μετάλλιο: Ρουμελιώτης -Τερρης- Καραμέρης

3x Κ1 Παμπαίδων
Χρυσό μετάλλιο: Μπασιάκος- Δόσκορης- Μιμηγιάννης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ