, ,

Αυτοί είναι οι Συνδυασμοί και οι υποψήφιοί τους για τον Δήμο Λαμιέων

Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023: Δείτε τα ονόματα και από τους τέσσερις συνδυασμούς

12 Σεπτεμβρίου 2023

του/της Βασω Δημητράντζου

Οι συνδυασμοί και όλοι οι υποψήφιοι για το δήμο Λαμίας όπως ανακοινώθηκαν από το “Πρωτοδικείο” είναι οι εξής:

 

ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, υποψήφιος Δήμαρχος,

 

Δήμος Λαμιέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΑΤΗΣ)

3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

4. ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

5. ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΜΠ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

7. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

8. ΓΕΜΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

9. ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

10. ΓΙΔΑΡΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

11. ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

12. ΖΑΓΑΡΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

13. ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

14. ΖΙΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

15. ΖΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

16. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

17. ΘΑΝΑΣΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

18. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

19. ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΑΡΙΣ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

20. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

21. ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

22. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

23. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

25. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

26. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

27. ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

28. ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

29. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

30. ΚΟΡΑΚΑ ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

31. ΚΟΡΔΟΛΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

32. ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

33. ΚΟΥΙΝ ΔΑΝΑΗ του ΜΠΡΑΪΑΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

34. ΚΟΥΤΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

35. ΚΡΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

36. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

37. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

38. ΛΑΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

39. ΛΥΚΟΤΣΕΤΑ ΝΤΖΙΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

40. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΧΑΨΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

41. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

42. ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΒΕΑΤΡΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

43. ΜΠΕΣΛΕΜΕ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

44. ΜΠΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

45. ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

46. ΝΤΑΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

47. ΝΤΕΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΖΗΣΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

48. ΝΤΙΖΝΤΑΡΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΙΛΜΙ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

49. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

50. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

51. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

52. ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

53. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

54. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

55. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

56. ΠΑΣΙΑΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

57. ΠΑΥΛΕΤΣΗ ΧΑΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

58. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

59. ΠΛΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

60. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

61. ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

62. ΡΑΝΤΖΑ ΡΙΖΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

63. ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

64. ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

65. ΡΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

66. ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

67. ΡΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

68. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

69. ΣΑΜΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

70. ΣΓΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

71. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

72. ΣΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

73. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

74. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

75. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

76. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

77. ΣΤΡΩΜΑΤΊΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

78. ΤΖΙΟΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

79. ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

80. ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

81. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

82. ΤΣΙΑΓΚΟΥΔΗ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

83. ΤΣΙΡΩΝΗ ΒΕΛΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

84. ΦΙΝΤΙΑΝΗ ΚΟΛΤΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

85. ΧΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

86. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΑΤΗΣ

87. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

88. ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

89. ΨΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Παρασκευής 

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4. ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΚΟΤΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΠΛΟΥΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

7. ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανθήλης

1. ΚΑΚΑΡΟΥΧΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΛΑΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3. ΜΕΛΙΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

4. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΝΤΑΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΡΑΡΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΑΝΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαρδάτων

1. ΖΙΑΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΒΑ ΣΤΑΪΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΠΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

5. ΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γοργοποτάμου

1. ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΔΕΛΕΝΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ

4. ΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6. ΜΠΑΓΙΝΕΤΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΗΛΙΑ

7. ΡΑΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαμάστας

1. ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΔΡΟΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΟΥ

4. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΚΟΥΤΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7. ΤΥΡΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8. ΧΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζηλευτού

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΝΙΚΑ ΦΛΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ηρακλείας

1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΑΝΤΑΦΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΡΩΜΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θερμοπυλών

1. ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κόμματος

1. ΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2. ΔΡΟΥΓΑ ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κομποτάδων

1. ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΣΤΡΙΓΚΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΤΑΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΤΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΖΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΤΣΙΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κωσταλέξη

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4. ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΥΛΩΜΕΝΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΠΑΡΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΦΛΕΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαδικούς

1. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΕΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαμιέων

1. ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΡΚΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ

4. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΔΡΟΥΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΣΠΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΖΗΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΚΑΚΑΤΕ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΟΜΗΡΟΥ

13. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

14. ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

15. ΚΑΡΑΤΖΑΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

16. ΚΟΝΤΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

19. ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

20. ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΝΤΑΦΛΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ

21. ΠΑΝΤΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

22. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23. ΠΑΧΗ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΣΑΚΚΑ ΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25. ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΤΑΜΠΑΚΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

27. ΤΡΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

28. ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λειανοκλαδίου

1. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΥΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΡΕΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουτρών Υπάτης

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

2. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ

4. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΗΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΧΑΝΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΧΟΝΔΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυγαριάς

1. ΒΥΝΑΚΟΥ ΜΠΑΣΙΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΟΥ

4. ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΕΓΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Βρύσης

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΚΑΡΛΑΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΝΤΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεξιατών

1. ΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

2. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

3. ΚΑΦΡΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΜΙΧΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΡΑΧΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μοσχοχωρίου

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΛΥΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΝΔΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΝΤΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΛΙΑ) του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

8. ΠΗΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Κρικέλλου

1. ΖΑΡΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΛΕΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3. ΜΙΝΤΖΙΒΗΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΑΥΓΕΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΤΖΙΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παύλιανης

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3. ΚΟΤΣΑΡΙΔΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΝΑΚΟΥ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΡΗΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδίτσης

1. ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4. ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΠΟΥ

6. ΛΕΛΕΝΤΖΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ

7. ΜΠΟΥΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

8. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

10. ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΗΛΙΑ

11. ΣΚΕΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

12. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδωνιάς

1. ΑΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

2. ΖΑΛΑΩΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΑΣΤΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΗΣ ΖΩΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΜΠΑΛΤΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΝΤΖΙΑΒΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταυρού

1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΚΑΡΤΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΠΑΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΜΠΟΥΤΛΑ ΠΡΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΝΤΡΙΖΟΥ ΓΑΡΤΣΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

9. ΠΑΣ ΜΑΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΣΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11. ΣΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΤΖΟΥΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΦΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στίρφακας

1. ΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΟΥ

2. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΚΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΜΑΝΙΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΑΓΑΘΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΡΑΠΤΗ ΚΑΠΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Υπάτης

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΚΕΡΠΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΔΕΡΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΥΛΙΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φραντζή

1. ΑΛΙΠΡΑΣΙΔΗ ΝΤΙΑΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΖΙΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμουρίου

1. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΥΡΕΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αργυροχωρίου

1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΥΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΦΟΥΝΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βασιλικών

1. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΛΑΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δάφνης

1. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δελφίνου

1. ΓΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δίβρης

1. ΚΑΤΟΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΦΟΥΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Βουνών

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΝΘΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεροχωρίου

1. ΜΑΓΓΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΠΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαμακίου

1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας

1. ΡΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΦΟΥΡΛΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριτσίου

1. ΛΑΤΣΟΥΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λυχνού

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσοχωρίου Υπάτης

1. ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοσχοκαρυάς

1. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΣΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΧΑΡΑΒΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Υπάτης

1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Οίτης

1. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΣΚΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστερίου

1. ΖΑΓΓΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πύργου

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΟΥ

2. ΕΛΛΗΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκά Υπάτης

1. ΡΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

“ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ

 

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, υποψήφιος Δήμαρχος

 

Δήμος Λαμιέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΜΠΝΤΙΑΗ ΔΙΟΝΙΣ του ΦΑΪΚ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

3. ΒΕ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

4. ΒΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

5. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

6. ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

7. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

8. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

9. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

10. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

11. ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

12. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

13. ΖΑΡΚΑΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΥΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

14. ΖΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

15. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

16. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

17. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

18. ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

19. ΚΑΣΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

20. ΚΑΤΡΑΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

21. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

22. ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

23. ΚΟΛΙΟΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

24. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

25. ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

26. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

27. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

28. ΚΥΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

29. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

30. ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

31. ΚΥΡΤΣΟΚΩΣΤΑ ΡΟΖΑΛΙΑ (ΡΟΖΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

32. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

33. ΛΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

34. ΛΙΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

35. ΛΙΑΠΗ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

36. ΛΙΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΗΛΙΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

37. ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

38. ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

39. ΜΑΛΑΜΟΥΣΗ-ΚΑΜΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

40. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

41. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

42. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

43. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

44. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

45. ΜΠΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

46. ΜΠΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

47. ΝΤΙΟΠ ΜΠΟΥΣΤΟ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΣΣΑΝΕ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

48. ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

49. ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΑΤΗΣ)

50. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

51. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

52. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΕΜΜΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

53. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

54. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

55. ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

56. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

57. ΠΕΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

58. ΡΙΖΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

60. ΡΟΥΠΟΤΙΑ-ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Γ. (ΛΑΜΙΕΩΝ)

61. ΣΒΑΡΝΙΑ-ΚΙΑΜΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(ΛΑΜΙΕΩΝ)

62. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

63. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

64. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

65. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

66. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

67. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

68. ΤΕΛΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

69. ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

70. ΤΖΟΥΦΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

71. ΤΟΥΜΠΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

72. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

73. ΤΣΕΚΟΥΡΑ-ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘ. (ΛΑΜΙΕΩΝ)

74. ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ-ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ν. (ΛΑΜΙΕΩΝ)

75. ΤΣΙΓΓΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

76. ΤΣΙΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

77. ΤΣΟΥΛΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

78. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

79. ΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

80. ΦΑΡΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

81. ΦΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

82. ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

83. ΦΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

84. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

85. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

86. ΧΑΡΑΥΓΗ ΕΛΕΝΗ-ΚΥΠΡΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

87. ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

88. ΧΟΡΜΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

89. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Παρασκευής 

1. ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

6. ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΜΠΟΥΡΛΗ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανθήλης

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΝΤΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΣΑΦΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΚΕΜΠΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαρδάτων

1. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γοργοποτάμου 

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΛΟΥΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαμάστας

1. ΜΠΕΣΛΕΜΕ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΙΚΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΦΑΚΛΗ-ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζηλευτού

1. ΛΑΘΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ηρακλείας

1. ΔΡΙΣΤΗΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΉΝΟΥ

2. ΜΑΥΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΤΣΙΩΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θερμοπυλών

1. ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΝΤΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κόμματος

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΕΓΓΟΥΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ- ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κομποτάδων

1. ΒΟΥΡΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΦΟΥΚΑ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κωσταλέξη

1. ΛΑΤΣΑΡΑ ΒΑΓΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ

2. ΠΑΛΑΙΟΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαδικούς

1. ΒΗΤΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΛΑΘΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

3. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαμιέων

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. ΓΑΛΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΖΑΛΑΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΖΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΚΑΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΙΤΣΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΚΟΜΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ-ΜΙΧΑΗΛ

15. ΜΠΕΛΛΟ-ΜΙΣΑ ΑΛΜΑ του ΗΛΙΠΑ

16. ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18. ΝΤΑΡΛΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

19. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΡΑΤΟΥ

20. ΠΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21. ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΉΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

22. ΤΣΙΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

23. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

25. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

26. ΧΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

28. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιανοκλαδίου

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΔΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ-ΚΟΛΟΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΡΕΓΚΛΗ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΣΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουτρών Υπάτης

1. ΑΥΓΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΚΙΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΨΩΡΟΠΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΠΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυγαριάς

1. ΖΥΓΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ- ΣΤΕΦΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ

4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΤΣΟΥΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Βρύσης

1. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

2. ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

3. ΚΑΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΛΙΑΠΗ ΑΛΕΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεξιατών

1. ΓΩΓΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΚΑΒΙΤΣΑ-ΓΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΛΜΑΝΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μοσχοχωρίου

1. ΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΧΑΣΝΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Κρικέλλου

1. ΚΡΕΤΣΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΣΑΡΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΣΙΩΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παύλιανης

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΓΟΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΡΕΤΣΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. Φ0ΥΝΤΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδίτσης

1. ΚΑΛΕΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΝΤΖΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΛΕΙΔΟΠΙΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΜΠΑΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΖΗΣΙΜΟΥ

7. ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΣΙΩΚΟΥ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΣΚΟΥΡΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11. ΣΥΛΕΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΤΖΑΘΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδωνιάς

1. ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΙΔΑΡΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταυρού

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ

2. ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΚΛΑΒΑ – ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΓΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

6. ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΛΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

10. ΣΟΥΡΔΑ ΝΤΕΝΙΣΑ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ) του ΝΤΡΙΤΑΝ

11. ΤΣΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΦΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13. ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στίρφακας

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

4. ΚΑΠΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΠΑΖΙΩΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΠΕΣΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Υπάτης

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΤΗΘΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φραντζή

1. ΙΜΠΡΙΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΑΣΪΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ- ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΝΙΑΦΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμουρίου

1. ΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΝΙΚΛΑ- ΓΚΙΟΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αργυροχωρίου

1. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βασιλικών

1. ΜΩΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δάφνης

1. ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δελφίνου

1. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΦΟΥΡΛΑ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δίβρης

1. ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Βουνών

1. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεροχωρίου

1. ΦΟΥΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαμακίου

1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας

1. ΑΥΓΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΦΟΥΡΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριτσίου

1. ΜΠΡΕΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΧΑΪΔΑ- ΧΑΛΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λυχνού

1. ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσοχωρίου Υπάτης

1. ΤΖΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοσχοκαρυάς

1. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Υπάτης

1. ΠΡΕΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Οίτης

1. ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστερίου

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πύργου

1. ΖΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΟΔΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκά Υπάτης

1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

“ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, υποψήφιος Δήμαρχος

 

Δήμος Λαμιέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

2. ΑΝΑΓΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

4. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΙΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

7. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

8. ΒΑΡΣΟΣ ΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

9. ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

10. ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

11. ΓΟΝΗ ΚΑΛΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

12. ΓΟΥΒΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

13. ΔΑΝΙΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

14. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

15. ΖΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

16. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

17. ΚΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

18. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

19. ΚΑΝΤΑ ΚΟΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

20. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

21. ΚΟΚΚΟΤΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

22. ΚΟΛΙΟΦΟΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

23. ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

24. ΚΟΥΤΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

25. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

26. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

27. ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

28. ΚΩΤΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

29. ΛΙΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

30. ΜΑΛΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

31. ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

32. ΜΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

33. ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

34. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

35. ΜΠΕΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

36. ΜΩΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

37. ΝΤΟΥΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

38. ΠΕΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

39. ΡΑΜΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

40. ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

41. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΙΧΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

42. ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

43. ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ

44. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

45. ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

46. ΤΣΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

47. ΤΣΙΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

48. ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

49. ΤΣΙΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

50. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

51. ΤΣΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

52. ΤΣΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

53. ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

54. ΦΥΣΟΛΟΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

55. ΧΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Παρασκευής 

1. ΖΑΒΛΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΔΑΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανθήλης

1. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΝΤΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γοργοποτάμου (Αλεποσπίτων)

1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΤΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θερμοπυλών

1. ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΝΙΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κόμματος

1. ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαμιέων

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΒΕΡΓΙΟΓΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΚΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΑΜΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΜΠΛΕΤΣΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΣΑΜΑΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΦΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

12. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λειανοκλαδίου

1. ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ.

3. ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουτρών Υπάτης

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΡΟΥΣΟΜΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΤΖΕΛΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυγαριάς

1. ΑΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΡΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεξιατών

1. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μοσχοχωρίου

1. ΝΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΦΥΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδίτσης

1. ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΟΚΚΟΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΝΩΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδωνιάς

1. ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΑΥΡΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταυρού

1. ΖΑΡΠΑ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΝΤΟΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

4. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΤΣΙΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στίρφακας

1. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

2. ΣΥΛΙΑΦΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Υπάτης

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

2. ΞΗΡΟΤΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΙΛΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φραντζή

1. ΡΟΥΝΤΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμουρίου

1.  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αργυροχωρίου

1.  ΚΑΡΑΤΣΑΛΗ ΕΥΑΝΘΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βασιλικών

1.  ΞΕΦΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δίβρης

1.  ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Βουνών

1.  ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεροχωρίου

1.  ΜΕΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαμακίου

1.  ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας

1.  ΦΟΥΡΛΑ ΝΙΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριτσίου

1.  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λυχνού

1.  ΤΕΛΟΥΔΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσοχωρίου Υπάτης

1.  ΦΥΣΟΛΟΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοσχοκαρυάς

1.  ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκά Υπάτης

1.  ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, υποψήφιος Δήμαρχος Δήμος Λαμιέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

 

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ)

3. ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

4. ΒΛΑΧΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

6. ΔΕΛΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ)

7. ΖΑΓΚΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

8. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

9. ΘΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

10. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

11. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

12. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

13. ΚΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ)

14. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

15. ΚΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

16. ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

17. ΚΟΥΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ

18. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

19. ΛΑΪΝΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

20. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

21. ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΠΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

22. ΜΑΥΡΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

23. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

24. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

25. ΜΠΟΥΛΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

26. ΝΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

27. ΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

28. ΞΗΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

29. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

30. ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

31. ΠΙΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΜΕΩΝ)

32. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

33. ΤΣΕΤΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

34. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

35. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

36. ΧΑΡΑΥΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

37. ΧΡΟΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

38. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΜΙΕΩΝ)

39. ΨΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΑΤΗΣ)

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαμάστας

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΝΤΙΟΛΑ του ΓΚΡΑΜΟΣ

3. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαδικούς

1. ΑΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2. ΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λειανοκλαδίου

1. ΚΑΛΑΠΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΛΕΜΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΤΣΙΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Βρύσης

1. ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεξιατών

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΣΤΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μοσχοχωρίου

1. ΖΑΓΓΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΠΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Κρικέλλου

1. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ

2. ΠΑΠΑΡΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΡΩΔΙΩΝΟΣ

3. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στίρφακας

1. ΚΑΡΑΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3. ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Υπάτης

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΣΧΙΖΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φραντζή

1. ΣΥΡΓΟΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΣΥΡΓΟΥΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμουρίου

1.  ΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αργυροχωρίου

1.  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βασιλικών

1.  ΓΚΟΥΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΠΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δάφνης

1.  ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δελφίνου

1.  ΔΑΪΤΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δίβρης

1.  ΛΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Βουνών

1.  ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΠΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεροχωρίου

1.  ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαμακίου

1.  ΓΕΡΟΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας

1. ΛΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριτσίου

1. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λυχνού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσοχωρίου Υπάτης

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοσχοκαρυάς

1. ΚΑΡΠΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Υπάτης

1. ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Οίτης

1 ΤΖΙΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστερίου

1. ΜΠΕΣΛΕΜΕ ΜΥΡΤΩ του ΘΩΜΑ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πύργου

1. ΣΥΡΓΟΥΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκά Υπάτης

1. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

20 Μαΐου 2024